Údobí let 1918 - 1938
5 Haléř 1932, 1.653g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
50 Ks 1944, nep.hr., nep.rysky
Údobí let 1945 - 1953
50 Koruna 1948 - 5.květen, nep.hr., nep.rysky, patina
50 Koruna 1949 - Stalin, hr., dr.rysky, patina
Koruna 1947 (CuNi) 4ks
Údobí let 1953 - 1960
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, nep.hr., vl.rysky, patina
50 Kčs 1955 - Osvobození, nep.hr., dr.rysky, patina, téměř
10 Haléř 1955, nep.hr., vl.rysky, patina R!
Údobí let 1961 - 1969
10 Kčs 1965 - Hus, nep.hr., nep.rysky, téměř
Údobí let 1970 - 1980
5 Koruna 1974 - zmetek - naprasklý střížek - částečně oddělený avers a revers
2 Koruna 1974 - zmetek - naprasklý střížek - částečně oddělený avers a revers
Údobí let 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez teček, svislé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm) R!
Mince PROOF v etui, Údobí let 1970 - 1980
100 Kčs 1978 - Fučík
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
2 Frank 1867 - DES BELGES, KM.30.1, patina
-2/2-
Belgie, Baudouin I., 1951 - 1991
500 Frank 1980 - BELGIE - 150 let království, KM.162, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
500 Frank 1980 - BELGIQUE - 150 let království, KM.161, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř
50 Frank 1960 - svatební, KM.152.1, nep.rysky, pěkná patina
50 Frank 1958 - EXPO Brussel - DER BELGEN, KM.151.1, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
50 Frank 1958 - EXPO Brussel - DES BELGES, KM.150.1, nep.hr., nep.rysky
Bulharsko, republika, 1946 -
20 Leva 1979 - Sofia, menší typ, KM.106, nep.rysky, téměř