Německo, odznaky, Konvolut 43 ks různých odznaků
Konvolut 43 ks různých odznaků
1-1
Polsko - odznaky, SKS Cracovia (Sportovní klub), Červeno-bílá vlajka na ráhnu
SKS Cracovia (Sportovní klub), Červeno-bílá vlajka na ráhnu smalt. bronz 18x9 mm jehlice 2/ Anonymní - Dubová větvička rozděluje modro-bílou vlajku na kos tičkovanou a část s pruhy smalt. bronz 11x13 mm 2 ks
0-0
Rakousko - odznaky, Der Heimat Söhne im Weltkrieg, b.l., dubový list s žaludy a opis
Der Heimat Söhne im Weltkrieg, b.l., dubový list s žaludy a opis smaltov. mosaz 35,5 mm zapínací spona, poškoz. smalt
-1/-
Rakousko - pečetidlo, plomby, Plomba pro obchod s tkaninami, Rakouský orel / COMERZIA STEMPEL
Plomba pro obchod s tkaninami, Rakouský orel / COMERZIA STEMPEL N.368 (19. stol.) Pb 18 mm
Anglie, George V. - Válečná medaile "1914-1918" Ag na hraně udělení:
George V. - Válečná medaile "1914-1918" Ag na hraně udělení: MOHAMED S.FAHMY.SERVICE WITH THE ROYAL NAVY, bez stuhy
-1/1-/-
Německo - Prusko, "Železný kříž" 1813-1914 2.třída Nim. 1909, lak.
"Železný kříž" 1813-1914 2.třída Nim. 1909, lak.
Německo - 3.říše (1933-1945), Náprsní stužka, ?
Náprsní stužka, ?
Německo - 3.říše (1933-1945), Odznak "Nat. Soz. Frauenschaft" členský odznak Národně social. že
Odznak "Nat. Soz. Frauenschaft" členský odznak Národně social. že nské ligy, na rubu: GES.GESCH 45x 41 mm spona
Německo - 3.říše (1933-1945), Odznak: Winterhilfe Kriegs, symbol svastiky UM 2300 Ros. 0.345
Odznak: Winterhilfe Kriegs, symbol svastiky UM 2300 Ros. 0.345 štít se svastikou hnědá hmota 34 mm orig.spona 2/ Odznak:Winterhilfe Kriegs, symbol svastiky UM 500 Ros. 0.349 svastika hnědá hmota 30x30 mm orig. spona 2 ks
Dopisy, Soubor dopisních zálepek c.k. rakouských poštovních úřadů
Soubor dopisních zálepek c.k. rakouských poštovních úřadů 42 ks +2 německé