Mainz-arcibisk., Anselm Franz von Ingelheim (1679-1695)
II Albus 1690 AD KM 184 "R"
II Albus 1691 AD KM 184 "R"_tém.
Olomouc, Karel II. Liechtenstein (1664-1695)
VI kr. 1674 zn. špice SV 342 B4/C-, var. na vrcholu mince ž ádné znaménko "R" Chaurova značka_tém.
3 kr. 1669, zn.špice SV 322 E2/B5_patina
3 kr. 1695 SAS SV 332 H1/H2 nad A ve zn. tečka
RL
1/2 kr. 1682 S-V 302 var. A 1
-0/-
1/2 kr. 1683 S-V 303 A2_napr. stř.
Olomouc, Karel III. Lotrinský (1695-1711)
Tolar 1705 SV 575 28,277 g
Tolar 1705 SV 575; Davenport 1209 24,217 g
3 kr. 1706 S S-V 542 B4/B3 - var.: před písmenem S p od maltéz.křížem jedna tečka
+2/2
Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
Tolar 1713 SV 740 "R"_st. na hr.
Tolar 1726 SV 753 L/M (datace pod třásněmi) "R" 28,757 g
1/2 Tolar 1722 S-V 724_tém.
XV kr. 1716 - špice SV 718 D/E3 "R"_mír. exc.
Olomouc, Antonín Th.Colloredo (1777-1811)
Malý intronizační žeton 1779, Ag 25 mm Taul 265 poprsí / hořící domek sign.: I.W._ stopa po oušku, tém.
Olomouc, Rudolf Jan (1819-1831)
20 kr. 1820 S-V 1201_just.
+1/0
Olomouc, Maxmilian Josef (1836-1853)
Intronisační medaile velká 1837 Cu 45 mm Taul 294 poprsí arcibiskupovo zleva / na podstavci leží odznaky arcibiskup ské hodnosti "krásná patina"
Olomouc, Teodor Kohn (1892-1904)
Intronizační medaile 1892, Poprsí arcibiskupovo vpravo, opis / Er b a opis sign.: A.SCHARFF Ag 55 mm Taul 354_dr. rys.
Pasov - biskupství
Fenik (13. stol.), Koch NZ 1955 č. 28
Praha - arcib., Jan Bedřich z Valdštejna (1675-1694)
Svěcení kostela sv.Ignáce 31.7.1678 - poprsí světce zprava, opis / Průčelí chrámu, tři opisy, nesign. zlac. bronz 63 mm 44,31 8 g Donebauer 4637 "RR"
1/1+