10 hal. 1953 Kremnica+Leningrad, 2 ks
0-0
10 hal. 1954, tém.
10 hal. 1956, nep.rysky
-0/0-
5 hal. 1953, 1954 , 1955 R, dr.hr., dr.škr., 3 ks
1-2
5 hal. 1955, R
Sada oběžných mincí 1980 "modrý obal" R
BJ
200 Kč 1997 automobil Prezident, kapsle, bez certif.
200 Kč 1999 100. výročí VUT Brno, kapsle, bez certif.
200 Kč 2001 počátek nového tisíciletí, kapsle, bez certif.
500 Sk 1994 Slovenský ráj, kapsle
fenik 15. stol., hlava biskupa/B, SJ 1440/640
batzen MDXVI (1516) MB# 17, nep.ned., dr.hr., patina
tolar 1755 A madona, KM 500.2, dr.škr., just.
3 marka 1914 D, zc.nep.rysky, sbírková
fenik 1534, Götz 57
batzen b.l., MB# 5-8, nep.hr., dr.vad.mat.
Ag medaile 1615 litá zlacená, hoch držící jablko, opis MEMO ESTO DOMINNVM IESVM CHRISTVM/3 řádkový nápis, spojené ruce 33mm/8,4g
batzen 1516, MB# 15, nep.ned., dr.hr.
3 marka 1911 A, KM.527, nep.rysky
-0/0
1/2 tolar 1610 Drážďany-Heinrich von Rennen, patina 13,937g