Pergamon, Eumenes I., 263 - 241 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét Philetaira I. zprava/ sedící Aténa zleva, náp. "FILETAIROS", monogr. "A", SG.7217, 16.947g, dr.vada materiálu na hraně, dr.hr., dr.rysky
Cappadocia, Ariarathes IX. Eusebes, 101 - 87 př.Kr.
AR Drachma, Portrét zprava / stojící Aténa s Niké na ruce, nápis do čtverce, rok 1 (= 101/100 př.Kr.), podobná jako SG.7297, 4.024g, mírně exc., patina
AR Drachma, Portrét zprava / st. Aténa s Niké na ruce, nápis do čtverce, rok 4 (= 98 př.Kr.), SG.7299, 4.099g, nep.exc., nep.rysky, patina
Egypt, Ptolemaios IX. Soter, 116-106 a 88-80 př.Kr.
AR Tetradrachma, 10.rok vlády (= 108/107 př.Kr.), hlava krále zprava / orel sedící na blesku zleva, monogr., opis, SG.7936, Noe.308, 13.685g, nedor.,pat.
Egypt, Kleopatra VII. a Ptolemaios XIII.
AR Tetradrachma, rok 16 (= 34/33 př,Kr,), hlava Ptolemaia I., zprava / orel na blesku zleva, opis, 13.125g, nep.nedor., pěkná patina R!
Řím - republika, před rokem 215 př.Kr.
AE As(?), hlava Janna, nahoře zn.nominálu "I"/ nápis "LAP" ve vavřínovém věnci, 8.742g, Babelon.Aemilia.2, Crawford. ani Alb. neuvádí, skvrny, patina R!
3/3
C.Licinius L.f.Macer, 84. př.Kr.
AR Denár, Poprsí Apolóna Vejovise zleva s bleskem / Minerva na quadrize, nápis "C.LICINIVS.L.F.MACER.", Crawford.354/1, Seaby.Licinia.16, Alb.1237, patina
L.Procilius, 80 př.Kr.
AR Denár - serratus, Hlava Junony, nápis "S.C."/ Juno na bize zprava, náp."L.PROCILI.F.", Seaby.Procilia.2, Crawford.379/2, Alb.1274, pěkná patina
Lucius Papius, 79 př.Kr.
AR Denár - serratus, Hlava Juno zprava/ gryf ve skoku a nápis "L.PAPI.", zn."botička", Crawford.384/1, Seaby.Papia.1, Alb.1279, nep.exc., pěkná patina
C. Vibius C.f.C. Pansa Caetronianus, 48 př.Kr.
AR Denár, Hlava Pana zprava, nápis "PANSA" / sedící Jupiter Axurus, nápis "C.VIBIVS.C.F.C.N.IOVIS.AXVR.", Crawford.449/1a, Seaby.Vibia.18, oválný, exc., patina
Vitelius, duben - prosinec 69
AR Denár, Rv:"PONT.MAXIM.", sedící Vesta, S.neuvádí, RIC.107 - mincovna Řím - blíže nedatován, patina R!
-2/2-
Vespasianus, 69 - 79
AR Denár, Rv:"CAESAR.AVG.F.COS.CAESAR.AVG.F.PR.", hlavy Tita a Domitiana, S.neuv., RIC.2 - mincovna Řím - ražba z let 69-71, exc., poškrábaný, patina RR!
Domitianus, 81 - 96
AR Denár, Rv:"IMP.XXI.COS.XV.CENS.P.P.P.", kráčející Minerva, S.796, RIC.148 - mincovna Řím - ražba z roku 90, oválný střížek, nep.nedor., pěkná patina
Nerva, 96 - 98
AR Denár, Rv:"FORTVNA.P.R.", sedící Fortuna, RIC.17, podobný jako S.853 - mincovna Řím - ražba z roku 97, exc., nedor., patina
AE Dupondius, Rv:"FORTVNA.AVGVST.S.C.", stojící Fortuna, podobný jako S.863, RIC.84 - mincovna Řím - ražba z roku 97, pěkná patina, téměř
Traianus, 98 - 117
AR Denár, Rv:"COS.V.P.P.SPQR.OPTIMO.PRINC.", stojící Felicitas, podobný jako S.876, RIC.121 - mincovna Řím - ražba z let 103 - 111, nedor., skvrnka, patina
AR Denár, Rv:"COS.V.P.P.SPQR.OPTIMO.PRINC." kráčející Spes, podobný jako S.876, RIC.127 - mincovna Řím - ražba z let 103 - 111, nep.napr.okraj, rysky, patina
AR Denár, Rv:"FORT.RED.PARTHICO.P.M.TR.P.COS.VI.P.P. SPQR.",sedící Fortuna, podobný jako S.884, RIC.326 - mincovna Řím - ražba z let 114 - 117, nep.exc., pat.
Hadrianus, 117 - 138
AR Denár, Rv:"AEGYPTOS.", sedící Aegyptos, RIC.296, podobný jako S.977 - mincovna Řím - blíže nedatován, mírně exc., pěkná patina
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.COS.II.VOT.PVB.", stojící Pietas, S.neuv., RIC.47 - minc. Řím - rok ražby 118, pěkná patina