Československo - odznaky náboženské
"Cyrilská jednota", barevný smalt tvaru kříže 21x24 mm raž. Karnet-Kyselý zapín. spona
Sokolské odznaky
Přerov - Krajský slet 1871-1931 bronz 32 mm_oprav.jehlice
Pamětní medaile "50.výročí založení KSČ" VM IV/56 Nov.172 orig. etue
Pamětní medaile "25.výročí Vítězného února" VM IV/57 Nov.173 orig.etue
Pamětní medaile "30.výročí osvobození" VM IV/59, Nov.174 etue
Medaile "Za obětavou práci pro socialismus" VM IV/62, Nov.158 etue
Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
"Svatý Václave, oroduj za naše armády i za nás 1915", Sv. Václav s praporcem na koni zleva Al tvaru podkovy 27x 34 mm jehlice
"Svatý Václave, oroduj za naše armády i za nás 1915", Sv. Václav s praporcem na koni zleva Al tvaru podkovy 27x 34 mm 2 ks jehlice_1x schází
1-1-
Českoslov. milice SNB
Pamětní odznak "200 000 km" Ministerstvo vnitra barev. bílý kov 35 mm s kovovou stužkou
1/-/1
Čestný odznak "S N B", nový typ + kov.stužka 40mm
0/-
Českoslov. odborové a resort
ROH "Za obětavou práci" postř. bronz +stuha +malá stužka s miniaturou
Československo - vojenské odznaky
SVAZARM - Odznak "Za obětavou práci" II. stupeň - postř.kov 32x37 mm s rudou hvězdou zapín. jehlice 2/ "P Z O" smalt. mosaz plech 14x15 mm jehlice 2 ks
1-1
Vojenský odznak zdatnosti: V O Z - I, + V O Z - II (černý !) -kul até Krubl 28/33, jako 4,3 2 ks
RL
Západní vojenský okruh ČSLA 26x40 mm ve tvaru štítu zlatý, stříbrný Krubl -, 2 ks
0-0
Hasičské medaile a odznaky
Medaile "Zasloužilý člen SPO" zlac. bronz 40 mm se stuhou +etue
Pam.medaile "50 let ČSSR"/ Československý svaz požární ochrany, na kov.štítku datace 1918-1968 zlatá etue
Medaile "Za Věrnost", bronz 33 mm +stužka se 4 proužky spojené ruce, nad nima hasaičský symbol; +odznak SPO 12x17 mm
Medaile "Za mimoriadne zásluhy"/ Federální výbor svazu požární ochrany ČSSR č. 01182 (sloven.typ) etue
Odznak "Za příkladnou práci ČSPO" č. 5620 zapín. spona 2/ Absolvent ÚŠPO číslo 0194 3/ 100 let dobrovolné požární ochrany / ČSPO 1864-1964, zlacený s kovov.stužkou 3 ks
Praha - V. sjezd Svazu požární ochrany ČSSR 1978, budova pražsk ého výstaviště / znak ČSPO bez textu sign.: bronz 60 mm