Náboženské medaile
Polsko - Čenstochová, Poutní medailka s Pannou Marií, kostelem a čtrnácti zastaveními křížové cesty Al kvadrilob 30x33 mm orig. ouško
Rakousko - Baden, Poutní kaple Kollera, opis / HEILIGE MARIA BITTE FÜR UNS, biblic. výjev Al ovál 17x21 mm ouško + závěs
Rakousko - Klášter sv. Floriána / Brucknerovy varhany v klášteře sv. Floriána Ag 925 30 mm 11,20 g kapsle
Stojící Viktorie s rozpřaženýma rukama drží věnec a troubí na pol nici (19.stol.) postř. bronz 28 mm ouško
Švýcarsko, kanton Appenzell - Haslen, poutní kostel Maria Hilf / P. Marie s dítětem, opis Al ová 19x23 mm orig. ouško
Olomouc
Neptunova kašna, sign.: KUDELA bronz 60 mm
40 olomóckéch držgrešlí platí do 31.12.2012, dominanty města / Statutární město Olomouc, orlice raž.: minc. Jablonec mosaz 30 mm
RL
75 let Fakultní nemocnice v Olomouci / Za obětavou práci, bronz 60 mm
Ostrava
Národní výbor města Ostravy, pěticípá hvězda a 3-řádk. nápis / sy mboly města, bez textu nesign. tombak 60 mm
Piešťany
Jubilejná akademia Spadafora, január 1931-1936, stojící šermíř drží kord a přilbu, opis / opis: NAD SILOU VÍĚZÍ UMĚNÍ, uprostřed lípová snítka bronz 36 mm "R"
Plzeň
Z kovu sejmutého z věže při opravě chrámu sv. Bartoloměje v Plzni 1935. Pohled na chrám, opis Cu 32,5 mm "R"
Praha
"Gateway to Space 2015" (největší výstava kosmonautiky v Evropě) 1/ Astronaut, opis / Výstavní pavilón, datace mosaz 30 mm 2/ Výstavní pavilón, datace / 2-řádk. nápis a logo mosaz 30 mm 2 ks kapsle
Austrálie
"Sydney Opera House 1973", budova od moře / AUSTRALIA, erb punc Ag 1000 32 mm 15,00 g_vlas. rys., tém.
Belgie
Libramont - Provinční soutěž býků na veletrhu r. 1934, býk na pol i vlevo / 5-ti řádk. nápis v otevř. vavřín. věnci sign. zlatá udělovací medaile 46 mm s pův. ouškem a závěsem
Čína
200 dnů do zahájení XXIX. OH v Beijing 2008, Historická část měst a / symbolika silně zlacený kov 50 mm
XXIX. OH v Beijing 2008, Pět symbolů OH a nápisy / Osm malých med ailonů se symboly sportů a logo OH postř. kov 100 mm váha 1 kg multikolor_mír. otřelá
Victorius Moreau, hlava zprava / 9-ti řádkový nápis, datace 1819 sign.: GALNOIS - Durand Edidit patin. kov 41 mm
Paříž - Upomínka na výstup na vrchol Eiffelovy věže 1889, pětiřád kový nápis / Pohled na věž a dominanty města, 8-mi řádkový nápis sign.: CUIVRE zlac. bronz 42 mm_otřelé zlacení
Orleans departement Loiret - Spolek pro povzbuzení zemědělství, udělovací medaile (bez udělení), hlava Republiky vlevo, opis / ro lník s hospodář. zvířaty, opis Ag 950 40,5 mm 26,92 g_hry.
Kanada
200. výročí operace "SAIL ´76" (1776-1976), Tři historické plach etnice / Plachetnice "BLUE NOSE II - CANADA" Ag 925 31,50 g