U.S.A.
Mincovní sada 1976 D - 200. výročí (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dol.) orig.bal. 6 ks
RL
Mincovní balení, (1 Cent 2001 D, 5 Cents 2003 D, Dime 2004 D, Qua ter 2006 P, 1/2 Dollar 1997 D, Dollar 2000 D) 6 ks zalisován o v plastu - edice Das Geld der WELT
Konvolut 51 ks mincí (1 Cent, 5 Cents, 1 Dime) 1870-1966 ve dvou alb. listech
-0-2+
Venezuela
5 Bolivares 1912 Y. 24,2 Ag 900 25,00 g
50 Bolivares 1975 - Pásovec Y. 47 Ag 925 35,00 g ka psle
100 Bolivares 1983 - Simon Bolivar, 200. výr. narození Y. 5 8 Ag 900 31,00 g kapsle
Východní karibské teritorium
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag 925 28,28 g bublina
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag zlacené 925 28,28 g
10 Dollars 1994 - MS ve fotbale USA 1994 KM 27 Ag 925 31,47 g kapsle
Konvolut
69 kusů mincí (Amerika, Afrika, Asie)
1-2
Čechy
Upomínka na 1. máj 1890, nápis a opis / v otevřeném věnci spojené ruce před trojúhelníkem bronz 29 mm pův. ouško
Jánošík - širokoúhlý film, hlava v klobouku zleva / S. Ladislavs Rex 1601, po stranách stoj. postavy datace 1713-1963 Cu 27 mm
Náboženské medaile
Bozkov (okr. Semily) - Kostel navštívení Panny Marie, poutní meda ile ovál. bílý kov 16x28 mm pův. ouško 2/ Filipov (okr. Děčín) - Kostel Panny Marie pomocnice křesťanů, poutní medaile mosaz 21,5 mm pův. ouško 2 ks
1-1
Cyril a Metoděj, (Poláškovo sousoší) a opis / Kaple na Radhošti zlac. Al 36 mm raž. ouško
Svatojířská medaile - 2 ks, mosaz 31 mm s pův. ouškem a bronz 30 mm bez ouška 2 ks
-1-2
Svatojířská medaile, stříb. bronz 40 mm s pův. ouškem a závěs em
Benediktini, sv. Benedikt / kříž sv. Benedikta 18.stol. mosaz 22 mm orig. ouško
-2/2
Francie - Lurdy, 5 ks poutních medailek z poč. 20. století 16 - 25 mm (mosaz, alpaka, Al)
0-1-
Itálie - Ioannes Paulus II. Pont.Max., portrét zleva / ROMA-CITTA DEL VATICANO - LA PIETTA, sousoší bílý kov 35 mm 2/ Joannes Paulus II. Pont.Max., portrét zleva / ORA PRO NOBIS O.L. CZESTOCHOWA, madona s dítětem zn. ITALY 35 mm 16 g 2 ks
Německo - Papež Jan Pavel II., poprsí zleva / Altötting - Novembe r 1980, kostel Ag 1000/1000 35 mm 15,00 g