Československo - různé
Fučíkův čtenářský odznak - pozlacené a postříbřené železo 37 mm se zavíracím špendlíkem, Krubl.tab.29 (text str.57)
Fučíkův odznak - miniatura - pozlacené a postříbřené železo 20mm s jehlicí, Krubl.tab.29 (text str.57)
Fučíkův odznak, Nesign., zlacený zinek 38x38 mm se zavíracím špendlíkem, Krubl.neuvádí, patina R!
PPOV - I. věková kategorie - bronzový výkonnostní odznak, Sign.Zukov, 28x36 mm, Krubl.tab.28 (str.55)
PPOV - I.věková kategorie - bronz.výkonnostní odznak, Sign.Zukov, 28x36 mm, Krubl.tab.28 (text.str.55)
PPOV - II. věková kategorie - miniatura, Nesign., Krubl.tab.28 (text.str.55), lakovaný bronz 13x17 mm s jehlicí
(PPOV) - III. - třetí výkonnostní třída, Nesign., Krubl.tab.28 (text.str.55), lakovaný bronz 27x35 mm s jehlicí
ROH - medaile Za obětavou práci, Sign. Skromný, postříbřený bronz 30 mm se závěsem a stuhou, stužka s miniaturou, etue
SB (zřejmě Svaz brannosti) - pamětní plaketa, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 65x63 mm
SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975), Kub.A.6, zlacený smaltovaný bronz se stuhou, Nesign., stužka
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - I.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), zlacený bronz 30 mm s kovovým závěsem
1/-/1
Svazarm - odznak Sokolovský závod br.zdatnosti 1954 - 1.třída, Nesign., pozlacený bronz 20 mm s jehlicí
Svazarm - odznak Výtečný střelec školy, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 15x25 mm se zav.špendlíkem, pobobný jako Krubl.tab.19
Svazarm - Záslužná medaile - neudělená, Nesign., patinovaný jednostranný bronz 56 mm, původní etue
Za zásluhy o chovatelství b.l., Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 30x40 mm se zavíracím špendlíkem
Francie, V.republika, 1958 -
Cizinecká legie - pam. odznak s drakem a číslem "2" - částečně smaltovaný, Sign., Nepunc., Ag 24x32 mm, 9.387g, nepůvodní zavírací špendlík
Itálie - republika
Liberta / 30.della resistenza 1945 - 1975, Sign. Pancaldi, Punc. Ag800, 14.498g, 28x28 mm se závěsem
Kuvajt
Medaile za osvobezení Kuvajtu 1991, stužka, původní kartonový obal s označením amerického výrobce
Maďarsko
Pamětní medaile na I.světovou válku pro bojovníky, VM.54-I, bez stuhy
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile Veterán práce, Herf.3.4, Planeta.124