Německo
Hamburg - Kostela sv. Michaela postavený 1751-1786, katedrála / z ničen požárem 3.7.1906 - na hraně: vyrobeno z kovu zvonu bronz 43 mm
Kolín n.Rýnem - DER DEUTSCHE DOM 1248-1928, katedrála / stavitel chrámu s plánem Ag 900 36 mm 25,05 g "R" patina
RL
Stuttgart - STUTGARDIA DUCATUS WÜRTEMBERGICI METROPOLIS, "TVTA SVB HOC CLYPEO", pohled na město / vzpínající se kůň s hříb ětem *GNATORUM SEDULA NUTRIX* raž. 1989 Ag 30 mm 11,00 g
Prusko - Wilhelm pruský král a Augusta Victoria, dvojportrét zprava / K výročí manželství, 7-mi řádkový nápis sign.: E.Weig and Ag 45 mm 50,10 g
Německo - BRD
Série "Osobnosti německých dějin", Karl der Grosse 747-814, otec Evropy / strom Ag 999 40 mm 19,70 g bublina
"2 Světová válka 1939-1945" - Generaloberst Kurt Student (letectv o sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
"2 Světová válka 1939-1945" - Eben Emael 1940, seskupení zbraní sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
"2 Světová válka 1939-1945" - Monte Cassino 1944, bitevní scéna sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
"2 Světová válka 1939-1945" - ponorka U - Boot Top One sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
"2 Světová válka 1939-1945" - transportní letadlo Ju 52 sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
"2 Světová válka 1939-1945" - bombardér He 111 sign.: Steiner Ag 50 mm 999/1000 35 g
Série "Wehrmacht 1939-1945", vypuknutí války 1.9.1939 - Polsko raženo r. 1985 Ag 999/1000 50 mm 35 g
Série "Wehrmacht 1939-1945", vzdušná válka o Německo raženo r. 1985 Ag 999/1000 50 mm 35 g
Série "Wehrmacht 1939-1945", boj o moře, křižník raženo 1985 Ag 999/1000 50 mm 35 g
Série "Wehrmacht 1939-1945", boj o Norsko, Narvik 1940 raženo r. 1985 Ag 999/1000 50 mm 35 g
Série "Wehrmacht 1939-1945", boj o Krétu, výsadek r.1941 raženo r. 1985 Ag 999/1000 50 mm 35 g
Série "Wehrmacht 1935-1945", uprostřed Železného kříže hlava vojáka s datací 1939 / odznak námořního loďstva a opis GEDENK MEDAILE MARINE Ag 1000/1000 40 mm 25,00 g
Série "Höhepunkte der Deutschen Geschichte": Ferdinand Graf von Zeppelin, portrét a vzducholoď Z1-FLUG 1900 / strom Ag 999 2 0,00 g 40 mm bublina
Série z historie říšské říše: Otto I. , bitva z Lechfeld r. 955 / orlice a opis bronz 80 mm orig. ouško