Německo - Prusko
Friedrich III. - žeton Potsdam, b.l. Mosaz 22 mm_odstr.ouško Fr.Wilhelm IV. - žeton, b.l., portrét / nápis ve věnci, Mosaz 22 mm
Vilém I., Fridrich III., Vilém II. - medaile na tři císaře b.l. (1888) Dvouportrét zprava ve věnci pod korunou / portrét císaře zleva ve věnci pod korunou, Nesign., Postř.klipa 31x31 mm_orig.raž.ouško
Nesign. - medaile na přátelství b.l., stojící císař rakouský, německý + turecký sultán, opis / 3 znaky ve věnci, Bronz 30mm
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hitler - 1889 - 1945 Poprsí zprava, opis / říšská orlice - svastika, opis, Pozlac.med. 35 mm - italská provenience ze 70.let
Německo - BRD
Nesign. - Konrad Adenauer (1876 - 1967) - Německo jedna země, b.l. Poprsí zprava, opis / Brandenburská brána s orlicí v pozadí, opis Alpaka 40 mm, 32,10 g, čísl.02992_orig.kapsle
Richard von Weizsäcker - spolkový president, 1984 - 1994, 1994 Portrét zleva, opis / orlice se znaky, opis, Postř.med. 34 mm, 15,06 g _orig.kapsle
Wilhelm I. - příspěvek na obnovu kostela 1.9.1895, 1980 Poprsí zprava, opis / ve středu kostel, opis Schwabachem Nesign., Postř.bronz (matný) 40 mm, 26,01 g
Nesign. - Heinz Rühmann - herec, nar.1902, 1993 Poprsí čelně, opis / orlice se zemskými znaky, opis Postř.med.34 mm, 14,97 g
Nesign. - Wilhelm II. 1859 - 1941, b.l. Portrét čelně, opis / říšská orlice, opis, Alpaka 40 mm_orig.kapsle
Nesign. - mistrovství Evropy v kopané v USA 1994 Socha svobody, zeměkoule, fotbal.míč, opis / 4 fotbalisté s trofejí, opis, Alpaka 30 mm_orig.kapsle
Nesign. - FC Bayern Mnichov - vítěz Champions League 2001 Čtyři hráči s trofejí, opis / znak klubu, opis, Alpaka 30 mm_kapsle
Rusko - SSSR
Petr I. - přejmenování Leningradu na Petrohrad 6.IX.1991 Poprsí Petra I. členě, v pozadí panorama města, dvojitý opis / znak SSSR, Pozlac.bronz 40 mm, 24,44 g
USA
Abraham Lincoln - XVI. US president 1861 - 1865, b.l. Bronz 33,5 mm_v orig.zataveném obalu
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Berthold Zankel - k 60.narozeninám 1931 - 1991 Portrét mírně zprava / Znak města, 5řádk.nápis - čestný předseda pobočky ČNS Olomouc, Nesign., Cu 42 mm, MF.D244/1c
Medaile a odznaky hasičských spolků
ČSR - vzorný požárník, symboly převýš.smalt.hvězdou_připín. ČSR - vzorný požárník, symboly převýš.hvězdou_s jehlou
Hudební medaile a žetony
Praha - muzeum české hudby - Bertramka památník W.A.Mozarta, b.l. Poprsí zleva, opis / lyra s třířádk.nápisem, opis, Al 50 mm Biela stopa SNP 1989 - otvorení športovej časti ČSS 90, Bronz 40 mm
Chlebové známky
Aussig (Ústí n.L.) - Arbeitbäckerei - 2 kg weisses Brot, b.l. Al 24 mm, 1,02 g
Aussig (Ústí n.L.) - Arbeitbäckerei - 2 kg schwarzes Brot, b.l. Cu 23 mm, 3.52 g
Aussig (Ústí n.L.) - Arbeitbäckerei - 1 kg weisses Brot, b.l. Mosaz 20 mm, 2.37 g
Aussig (Ústí n.L.) - Consum Verein Vorwärts, 1 kg Brot, b.l. Ponikl.Zn 22 mm, 2.30 g