Šimonovský Bedřich nar.1871
T.G.Masaryk - hlava zleva s plnovousem v kožichu při návratu z exilu / L.P.1919 Zn 60 mm Floss 2
J. Fügner, hlava zprava sign.: B.Š. tlačený plastický zinek 60 mm "R"
0/-
Mir. Tyrš, hlava zleva sign.: B.Š. tlačený plastický zinek 60 mm "R"
Německo
Albrecht Dürer 1528-1928, busta čelně / K oslavě 400. výročí, stojící postava s mečem a knihou sign.: K.Roth Ag 900 36 mm 24,69 g
Bismarck, první říšský kancléř, portrét v klobouku zprava / 80. v ýročí narození 1815-1895, stojící bohyně Ag 38,5 mm 27,62 g
-0/0
Bismarck, poprsí v uniformě zleva / 70.výr.narození 1815-1885, dv a orli nesoucí erb a standarty sign.: Schwenzer Cu 38 mm
"Declaration of Independence 2.7.1776", rozprava / Graf Zeppelin July Z.1900, vzducholoď "LZ-1" nad mořem Cu 39 mm
Hindenburg, poprsí v generál.uniformě mírně zleva / ZUR BEFREIUNG OSTPREUSSEN 1914, sign.: LAUER Ag 33 mm 17,72 g
Paul von Beneckendorff und Hindenburg, poprsí mírně zleva / Zvole ný říšským prezidentem 26.4.1925 Ag 990 33 mm 14,64 g
E. G. Sonnin poprsí zleva, DER GIEBT GNADE UND EHRE. PS. 84,12 / k 100. výročí 1762-1862, budova kostela sign.: H.Lorenz postř. bronz 42 mm
Gota - Pečeť města "SIGILLVM CIVIVM IN GOTA" bronz 67 mm
Hamburg - Společnost pro umění a řemeslo 1765, anděl s vavřín. věncem / dubový věnec, uprostřed místo pro věnování Ag 34 mm 15,00 g
RL
Hamburg - Vlastenecký spolek 1765, včelí úl / Za dlouholetou služ ební věrnost Ag 925 15,00 g 34 mm_patina
Hamburg - Vlastenecký spolek 1765, včelí úl / Za dlouholetou služ ební věrnost Ag 925 9,00 g 28 mm_patina
Hamburg - 100. výročí policie 1814-1914, budova / Městský znak a opis bronz 45 mm
Hamburg - Na přestěhování Burzy (zal. 1558) do nové budovy v r.18 41, symbolika / nápis ve věnci sign.: LOOS-LORENZ Cu 43 mm
Hamburg - Kostel sv. Mikuláše 1238-1657, opis / zničený v r.1842 sign.: Wilkens Bremen na hr.: ražená z Cu kostelní věže zlac. Cu 44 mm
Hamburg - Kostel sv. Petra postavený 1342-1516, katedrála / zniče n požárem 7.5. 1842 - na hraně: vyrobeno z kovu zvonu sign. : Wilkens Bremen bronz zlacený 44 mm
Hamburg - Znovu vysvěcení kostela Sv. Petra 7.5. 1849, interiér c hrámu / budova kostela a opis sign.: Wilkens Cu 44 mm
Hamburg - Dokončení přestavby kostela Sv. Petra 7.5. 1878, kostel / 6-ti řádkové evangelium Cu 42 mm