Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Československo 1928 - Závody branné moci - secesní odznak s personif. Republiky a čsl. válečným křížem, Sign.Mára/Pichl, bronz 31x32 mm s jehlicí, dr.rysky
Nymburk 1936 - okresní manifestační branný sraz 12.-13.IX., Nesign., postř.bronz 30x37 mm s jehlicí
Nymburk 1936 - okresní manifestační branný sraz 12.-13.IX., Nesign., bronz.plech 30x37 mm s jehlicí
Písek 1989 - 20 let trvání Svazu PO (protivzdušné obrany), Sign.HR, bronz 60 mm, původní etue a karta s udělením "s.Miroslavu Navrátilovi 7.10.1989"
Svaz československého důstojnictva b.l., Nesign., mosaz 25x30 mm s jehlicí
Trnava 1929 - odhalenie pomníka padlým vojakom vo svetovej válke, Nesign., bronzový plech 27x39 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
ČSR (1918 - 1939) - velký přilbový odznak, Nesign., smaltovaný zlacený bronzový plech 68x60 mm, mírně poškozený smalt, chybí upínání
DH - Svaz čs. hasičstva, Nesign., částečně smaltovaný bronz 32 mm s opraveným zavíracím špendlíkem
1-
Československo - resortní medaile a odznaky
Diplomovaná zdravotní sestra, Nesign., smaltovaný zlacený bronz 33 mm se zavíracím špendlíkem
Nejlepší pracovník PZO Čechofracht, Nesign., eloxovaný hliník 18 mm s jehlicí, původní etue
Nejlepší pracovník strojírenství, Nesign., postříbř. a smaltovaný bronz 25x31 mm se zavíracím špendlíkem
Vzorný pracovník Potravinářského obchodu, Sign.Zukov, číslovaný (841), zlacený a smaltovaný bronz 35x39 mm se zavíracím špendlíkem, jehlicová miniatura, etue
1,1
Vzorný pracovník Státního obchodu, výroba ZUKOV, zlac. smalt. bronz 32x33 mm se zavíracím špendlíkem, miniatura
Vzorný učeň dopravy, Nesign., smaltovaný postříbřený bronz 40x39 mm se zavíracím špendlíkem, rysky
Zasloužilý pracovník čs.kinematografie, Nesign., postříbřený bronz 19x21 mm s jehlicí
Zasloužilý pracov. Potravinářského obchodu, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 35 mm se závíracím špendlíkem, jehlicová miniatura
Zasloužilý pracovník Státního obchodu, Nesign., postříbřený bronz 28x30 mm se závíracím špendlíkem, jehlicová miniatura
Zasloužilý pracovník těžkého průmyslu, Nesign., postříbřený bronz 24x28 mm se závíracím špendlíkem, jehlicová miniatura, etue
Československo - regionální medaile a odznaky
Kutná Hora - budovatel města, Sign.Mincovna Kremnica, částečně smaltovaný postříbřený bronz 21 mm s jehlou
Praha - podnik Armabeton ZŘP - Nejlepší pracovník, Nesign., zlacená a smalt. bronzová plaketa 46x39 mm, původní etue