Břidličná
Pamětní plaketa k 20. výročí osvobození obce, obecní znak / muž a žena se státní vlajkou a kytičkou, opis: BŘIDLIČNÁ 1945-1965 Al 50 mm
Děčín
Barokní kostel Sv. Václava Děčín-Rozbělesy / Stanislav Dluhoš, sl užba sběratelům......... mosaz 28 mm
Hodonín
150. výročí narození T.G.M. 7.3.1850 . rodné město, hlava T.G.M. vlevo / Návštěva presidenta ČR Václava Havla a ministryně zahrani čí U.S.A. M.Albrichtové 6.3.2000 sign.: MK Cu 40 mm bublina
150. výročí narození T.G.M. 7.3.1850 . rodné město, hlava T.G.M. vlevo / Návštěva presidenta ČR Václava Havla a ministryně zahrani čí U.S.A. M.Albrichtové 6.3.2000 sign.: MK Al 40 mm bublina
RL
Hradec Králové
100 aukce pobočky ČNS Hradec Králové 4.2.2001 sign.: P.S Cu 30 mm
Jeseník
Úspěšné mládí naše budoucnost, symbolika / budova radnice a nápis JESENÍK bronz 60 mm
Jihlava
30. výročí osvobození, tank na podstavci / městský znak, po stran ách datace 1945-1975 tombak 60 mm
Kremnica
670 rokov mincovne v Kremnici, uprostřed dukát Karola Roberta / S táročiami vtláčali do kovu......, symboly sign.: Novotný1998 zlacený bimetal 50 mm kapsle
670 rokov mincovne v Kremnici, uprostřed dukát Karola Roberta / S táročiami vtláčali do kovu......, symboly sign.: Novotný1998 zlacený bimetal 40 mm etue
Mariánské Údolí (u Olomouce)
MORA 1825-1975 / 150 let závodu v Mariánském Údolí - Za příkladno u práci bronz 60 mm
Mladá Boleslav
25.výročí pobočky ČNS v Ml.Boleslavi 1955-1980, silueta domu / kopie pečeti z 16.stol. sign.:FRIDRICHOVSKÝ BK 26/1 postř.bronz 50 mm etue
Mnichovo Hradiště
700 let Mnichova Hradiště 1279-1979, klášter / znak města sign.: J.F. tombak 60 mm
Olomouc
25.výr.mužského pěveckého spolku 1886, panoráma Olomouce / 9-ti řádkový nápis bronz 34 mm Taul 467 orig.o.
Numismatické dny 1961, moravská orlice / kopie tolaru morav.stavů 1619 Al 31 mm BK 28/12
25 LET ČSSR/1945-1970/ZA OBĚTAVOU/PRÁCI-ONV/OLOMOUC, 5 řádkový nápis / dívčí hlava líbající zástavy sign.: HOŘÍNEK bronz 60 mm
Národní výstava poštovních známek mládeže 1981, klečící dítě kres lí v ploše známky slunce / repika 120 hal.známky Pošta česko- slovenská Olomouc 8.V.1945, opis: POBOČKA-OLOMOUC ZO SČSF 07/02, sign.: A.BERAN bronz 60 mm etue
Chrám sv. Mořice Olomouc L.P. 1992, průčelí kostela / gotická kle nba a datace 1412/1492/1540 sign.: MK bronz 50 mm
40 olomóckéch držgrešlí platí do 31.12.2012, dominanty města / Statutární město Olomouc, orlice raž.: minc. Jablonec mosaz 30 mm
Praha - Všeobecná československá výstava 1991
Medaile mincovny v Kremnici - průmyslový palác,v pozadí dívka a opis / emblém s razicím strojem sign.: DZ bílý kov 27 mm