Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
20 Ks 1939 - volební, nep.hr., nep.rysky, patina
10 Haléř 1942, nep.hr.
Údobí let 1953 - 1960
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, hrany, rysky
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, dr.hr., nep.rysky
50 Kčs 1955 - Osvobození, dr.hr., dr.rysky, patina
1 Kčs 1957, 3.884g, nep.rysky. pěkná patina, téměř
10 Haléř 1955, nep.hr., vl.rysky, patina R!
Údobí let 1961 - 1969
10 Koruna 1965 - Hus, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
50 Koruna 1968 - Republika, nep.hr., nep.rysky
10 Koruna 1968 - Národní divadlo, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
25 Kčs 1969 - SNP, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
25 Kčs 1969 - SNP, patina, téměř
Údobí let 1970 - 1980
50 Koruna 1973 - Únor, skvrnky, patina, bez etue
50 Koruna 1978 - Nejedlý, nep.hr., nep.rysky, téměř
Údobí let 1990 - 1993
100 Kčs 1991 - Mozart, kapsle
500 Kčs 1992 - Komenský, kapsle
100 Kčs 1992 - Lidice a Ležáky, kapsle
100 Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum v Brně, kapsle
500 Kčs 1993 - Tenis, kapsle
100 Kčs 1993 - Muzeálna slovenská spoločnosť, kapsle