Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, skvrnky, původní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396a, VM1.32a, patina, původní stuha
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.BSW (Brüder Schneider-Wien), škr., pěkná pat., pův.stuha
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter-Adler-Wien), pěkná patina, původní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235b, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Nepunc., hrany, rysky, patina, nepůvodní stuha
2/2/1
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, původní stuha
1/1/2
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236c, VM.5-XII-E, Nesign., náhradní kov, pokovení setřeno, bez stuhy
2/2/-
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Válečná pomoc (Kriegspatenschaft) 1916 - císařský znak, s vročením a nápisem na stuze, Nesign., smalt. bronz 20x27 mm se zavíracím špendlíkem
Čs.revoluční medaile (světlý těžký kov), VM.6-B, II.vydání (1920-1938), Sign., bez stuhy
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-A, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot stát. znaku, zkrácená stuha
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-B(1), tmavší lesklý bronz, výrazněj.okraj, tupý hrot znaku, malá stužka, poškozená původní etue
Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B
Odznak československého partyzána, VM.22
Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem)
Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A (základní typ s hvězdou pod státním znakem), mírně poškozená etue
Lid.milice - 10 let - Za zásluhy - 2.třída, VM.49-2, odznak se šroubem, Sign.JB16-Jablonec, nepůvodní etue
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka, původní etue
Za upevňování přátel. ve zbrani - III.třída, VM.55-3, původní etue, průkazka s udělením "pplk.Antonínu Elsnicovi, 9.5.1986"
Pamětní medaile 50 let KSČ 1921 - 1971, VM.56