Korunová měna, údobí let 1892 - 1918
20 Haléř 1892, 3.960g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
20 Haléř 1909, 4.003g
Haléř 1899, 1.606g, pěkná patina, téměř R!
Haléř 1892 KB, 1.629g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Stužka k Mobilizačnímu kříži 1912 - 1913 (původní), stužka k vyznamenáním Červeného kříže (nová), krásně
zach.
Belgie
Řád Leopolda I. - IV.třída - důstojník, BB.196c (u reversu monogram Leopolda II.), nepuncov. Au900, nep.poškoz.smalt, původní vybledlá fialová stuha R!
Řád belgické koruny - typ 1951 - zlatá medaile (dvojjazyčná), BB.212, zlacený bronz, původní stuha
Leopold II. - pamětní medaile na 40 let vlády 1905, BB.124, původní stuha
Francie, Napoleon III., 1852 - 1870
Řád Čestné legie (typ 1852) - II.třída, BB.570, nepuncov. Au900, poškozený smalt, nákrční stuha RR!
1/1/2
Francie, republika, 1871 -
Řád Čestné legie - typ 1870 - IV.stupeň - důstojník, VFR.I.H.4, BB.582, puncované Au900, nep.poškozený smalt, původní vybledlá stuha s rozetou R!
Itálie - království
Řád Italské koruny - kříž III.třídy - komandér, Au/Ag, původní nákrční stuha, závěsná a knoflíková miniatura, BB.812, Nimmergut.191c, původní etue
Německo - Bavorsko
Vojenská medaile za 9 let služby (III.třída), BB.82, Nimmergut.532, mírně setřené postříbření, bez stuhy
Princ Luitpold - vojenská pam. medaile 1905, BB.62, Nimmergut.517, nep.hr., bez stuhy
Německo - Prusko
Fr.Wilhelm III. - AR velká medaile za zásluhy, Nesign. (1820-1847), BB.14, oprav.hrana, bez stuhy
Německo - Sasko
Friedrich August II. - AR medaile Za zásluhy o vlast - IV.typ (1849-1918), Nepunc., BB.422, bez stuhy
Německo - III.říše
Spona za boj zblízka - Sign.F.&.B.L., BB.148, Nimmergut.3889 (662), ND.7.06.07.c1, Char.188.c1, patin.tombak se sponou 97x26 mm, 34.636g R!
Spona pro pilota těžkých stíhačů - 1.stupeň, Sign. G.HOSANG-DRESDEN, BB.210a, Nimmergut.3966, Char.217b, zlacený bronz+zinek 71x41 mm, 20.884g
Frauenarbeitsdienst (Ženská prac. služba), H-H.3803a, Nesign., čísl."48652", postříbřený bronz 44 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Rusko - různé
Na pamjať - Ag záslužný knoflík na uniformu, Punc. "* A.D.", 30 mm s patkou do klopy, 11.016g, proh. RR!
USA
Bronzová medaile Za vynikající službu v námořnictvu (založena 1884), jako BB.8, jako Kerrigan.32, moderní provedení s kulovým závěsem a krátkou ráhnovou stuhou