Československo - odznaky branných organizací
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Odznak Svobodě, Sign.Brůha, bronz 12x16 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - přilbový odznak, Nesign., poniklovaný bronz. plech 49x45 mm, chybí jedna ze dvou upínacích patek
Praha 1928 - Sjezd slovanského hasičstva, Nesign., bronzový plech 35x49 mm se zavír.špendlíkem, lakovaný
1-
Protektorát Č+M - hasičská župa číslo 42 - zlacený nárameníkový odznak, Nesign., zl.bronzový plech 27x58 mm, chybí jedna ze dvou upínacích patek
Protektorát Č+M - hasičská župa číslo 42 - postříbř. nárameníkový odznak, Nesign., bronzový plech 27x58 mm se dvěma upínacími patkami
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 50 let let služby, zlacený jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s pěti proužky
1/-/1
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 40 let let služby, zlacený jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko se čtyřmi proužky
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 30 let let služby, stříbř. jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s třemi proužky
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 20 let let služby, jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko se dvěma proužky
Svaz požární ochrany - medaile Za příkladnou práci, částečně smaltov., stužka s miniaturou
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Svaz požární ochrany - odznak Vzorný požárník - čísl. (30775), Nesign., bronzový plech 41x53 mm se šroubem
Svaz požární ochrany - odznak Vzorný požárník - malý typ, Nesign., bronz 31x40 mm se zavíracím špendlíkem
Svaz požární ochrany - odznak Za zásluhy - číslovaný (3625), částečně zlacený a smaltovaný bronz 38x50 mm se zavíracím špendlíkem
Svaz požární ochrany - blíže neurčené hasičské odznaky 8ks
Československo - regionální medaile a odznaky
Praha - medaile Za zásluhy o hlavní město Prahu, Nesign., zlacený bronz 35 mm, závěs, původní stuha, stužka s miniaturou
Praha - městský výbor ČSPB - 40 let povstání - 3.st., Nesign., patinovaná měď 32 mm s kovovým závěsem
Československo - různé
BSP (Brigáda socialistické práce) - III.třída, dvě varianty - světlý a tmavý kov 2ks
ČSPB - záslužná medaile, Nesign., částečně zlacený a smaltovaný bronz 30 mm se stužkou a kovovým závěsem