Česká republika - Zlaté dukáty České republiky
Truhlíková - Dukát 1999 - novorozenec čelně, opis / koruna a heraldické symboly českých zemí, Nesign., Au999, 19mm, 3.542g, kapsle, etue, "certifikát"
Rudolf - "Dukát" (1/10 Unce) 2000 - novorozeně ležící na letopočtu, opis / znaky českých zemí, opis, Sign., Au999, 16mm, 3.132g, kapsle, etue, "certifikát"
Rudolf - "Dukát" (1/10 Unce) 2001 - novorozeně ležící na letopočtu, opis / znaky českých zemí, opis, Sign., Au999, 16mm, 3.131g, kapsle, etue, "certifikát"
Rudolf - "Dukát" (1/10 Unce) 2002 - novorozeně ležící na letopočtu, opis / znaky českých zemí, opis, Sign., Au999, 16mm, 3.122g, kapsle, etue, "certifikát"
Rudolf - "Dukát" (1/10 Unce) 2003 - novorozeně ležící na letopočtu, opis / znaky českých zemí, opis, Sign., Au999, 16mm, 3.122g, kapsle, etue, "certifikát"
Fojtů - "Dukát" (1/10 Unce) 2014 - Korunovační plášť, opis / tři znaky, opis, kapsle, etue, certifikát (Au999, 16mm, 3.11g, 100ks) RR!
Horák, Oppl - sada medailí "Dukáty České repub." 2005 - vše Au999, 31.10g, 15.56g, 7.78g, 3.11g, Sign., 4x kapsle, 4x etue s "certifikátem"
Sada medailí "Dukáty České republiky" 2006, Sign. Vladimír Oppl, Petr Horák, Au999 (1, 1/2, 1/4, 1/10 unce), 4x kapsle, společná etue, 4x "certifikát" R!
Irán
Medaile na 50 let vlády rodu Pahlavi 1926/1976 - dvojportrét panovníků/znak, palác, letopočet a nápis, Au900, 20mm, 4.986g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Medaile na 50 let vlády rodu Pahlavi 1926/1976 - dvojportrét obou panovníků / znak, palác, letopočet a nápis, Au900, 20x20 mm, 4.999g, nep.rysky, téměř
Mexiko - republika
Letní olympijské hry 1968 - aztécký kalendář / nápis a emblém na ploše sport.stadionu, Nesign., Punc., 20mm, 3.607g, nep.hr., vlas.rysky, téměř
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Crocetti - medaile na II.ekumenický koncil 1962 - papež klečící před krucifixem, letící anděl, opis / klíče, berla, vavříny a opis, Au750, 44mm, 53.201g
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Chebu
Kolářský - 25 let pobočky 1994 - orlice na štítu, chebský fenik, opis, Nesign., Punc., patinované lité zlato Au585, 41mm, 18.456g, FM.1C (pouze 20ks) RR!
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Praze
Vitanovský - Sv.Vojtěch, druhý biskup pražský 1997 - poprsí zleva, opis / replika denáru biskupa Vojtěcha, opisy, Sign., Au986, 20mm, 3.514g (pouze 75ks) RR!
Česká republika - medaile v etui
Dostál - T.G.Masaryk, president ČSR 1918-1935 (2014) - poprsí zleva, opis / velký znak ČSR, mapa, opis, Sign.D, Au 986, 20mm, 3.49g, kapsle, etue s textem
Dostál - Sada 2 zlatých medailí Bratři Čapkové 2015 - portrét, opis, vročení / nápis, pejsek a kočička, Sign.D, Au999, 28mm, 15.56g, kapsle, spol.etue 2ks
Sada pamět. medailí 2010 - na 200 let nezávislosti, 1x 1/4 Unce Au, 2x 2 Unce Ag, raženo pouze 500 sad, 3x kapsle, společná etue R!
Čína, republika
Sada pamětních mincí 2009 - Expo Shanghai - 150,10,10 Yuan, KM.1906 (Au999, 10.35g), KM.1907,1908 (Ag999, 31.11g), 3xkapsle, 3x certifikát, spol.etue, přebal
Španělsko, Juan Carlos I., 1975 -
Sada pamětních mincí 2010 - Gaudí - 200,10 Euro, KM.1170 (Au999, 13.5g), KM.1170 (Ag925, 27.0g), 2x kapsle, 2x certifikát, společná etue a přebal
Barbarské imitace římských mincí (patrně Gótové)
AE3 - imitace mince Constantina I., hlava v přilbě, opis / dvě Victorie, opis, písmo barbarizováno, podobný jako S.3783, nedor., patina R!