Sada oběžných mincí 1985. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1986. Doplněn 1 hal. 1986. Bez kartonu. Není orig. bal. 8 ks
Sada oběžných mincí 1987. Bez kartonu. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1988. Bez kartonu. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1989. Bez kartonu. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1990. Vč. 10 Kčs TGM var. d. Bez kartonu. Není orig. bal. 8 ks
ČSFR
Sada oběžných mincí 1991, karton. Doplněn 1 haléř. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1991, karton. + 10 Kčs M. R. Štefánik. Není orig. bal.
Sada oběžných mincí 1992, karton. + 10 Kčs Rašín. Není orig. bal.
Sada 10 Kčs 1990-1993 (6 ks): Obsahuje 10 Kčs 1990 TGM RONAI (var. e); 1990 TGM M.R (var. d); 1991 M. R. Štefánik; 1992 Rašín, 1993 TGM, 1993 M. R. Štefánik. Plexietue. Vydala Mincovňa Kremnica. =R=
Sada 10 Kčs 1990-1993 (5 ks): 1990 TGM M.R (var. d); 1991 M. R. Štefánik; 1992 Rašín, 1993 TGM, 1993 M. R. Štefánik. Plast. obal, karton. Vydala NBS a ŠM Kremnica.
Sbírka pamětních micí 1918 až 1993 včetně všech variant, celkem 111 mincí + 20 Ks 1939 Tiso zlacená; 10 Kčs 1957 Komenský, hříva oddělená; 25 Kčs 1970 25. výr. osvobození - obráceně nápisy na hraně. 115 ks
Bj
100 Kčs - 100. výr. 1. máje 1890 v Praze. Ag .500, 2 puncy (SBČS, 500). Slabá patina na R. Spec. etue. N-M 195
100 Kčs - 100. výr. Velké pardubické. Ag .500, 2 puncy (SBČS, 500). Slabá patina na R. Spec. etue. N-M 196
ČR
Sada oběžných mincí 1996 - Euro, žeton ČMFS.
RL
Sada oběžných mincí 1998 - ZOH - hokej - Nagano
Sada oběžných mincí 1999 - NATO
Sada oběžných mincí 2000 - MMF, žeton
Sada oběžných mincí 2002 - summit NATO, žeton
Sada oběžných mincí 2004 - MS v hokeji, žeton