Česká republika, 1993 -
200 Kč 2012 - 100 let založení Junáka, KM.128 (Ag900, 13.0g, 8.000ks), kapsle, karta
200 Kč 2012 - 100 let narození Kamila Lhotáka, KM.129 (Ag900, 13.0g, 7.700ks), kapsle, karta
200 Kč 2012 - 100 let Obecního domu v Praze, KM.130 (Ag900, 13.0g, 7.700ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 20 let ČNB a české měny, KM.135 (Ag900, 13.0g, 7.300ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 250 let narození Aloyse Klara, KM.136 (Ag900, 13.0g, 6.900ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 750 let založ. kláštera Zlatá Koruna, KM.137 (Ag900, 13.0g, 6.900ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Josefa Bicana KM.138 (Ag900, 13.0g, 6.800ks), kapsle, karta
200 Kč 2013 - 100 let narození Otto Wichterleho KM.139 (Ag900, 13.0g, 6.700ks), kapsle, karta
200 Kč 2014 - 100 let narození Bohumila Hrabala, (Ag900, 13.0g, 6.100ks), kapsle, karta
200 Kč 2014 - 450 let narození Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic, (Ag900, 13.0g, 5.800ks), kapsle, karta
200 Kč 2014 - 100 let založení Československých legií (Ag900, 13.0g, 6.000ks), kapsle, etue, karta
200 Kč 2014 - 100 let narození Tomáše Bati mladšího (Ag900, 13.0g, 5.800ks), kapsle, karta
Sada oběhových mincí v původní etui - ročník 2012, 1 Koruna - 50 Korun, mosazný jeton, přebal a text s motivy Mistrovství Evropy ve fotbale 7ks
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
Frank 1880 - 50 let nezávislosti, KM.38 (Ag835), 4.835g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Černá Hora, Nikola I. jako král, 1910 - 1918
Perper 1989 - novoražba, jako KM.14 (ale Ag925, 3x puncováno, 4.96g), kapsle R!
Dánsko, Frederik VI., 1808 - 1839
Speciesdaler 1839 FF, Altona, KM.695.1 (Ag875), 28.391g, stopa po závěsu, dr.hr., rysky, patina R!
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
50 Centimes 1865 A, 20 Centimes 1860 BB, KM.814.1, KM.778.2, dr.hr., rysky, patina 2ks
2-1-
Francie, III.republika, 1871 - 1940
20 Frank 1933, Paříž, KM.879 (Ag680), 19.975g, dr.hr., dr.rysky, patina
20 Frank 1934, Paříž, KM.879 (Ag680), 19.955g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Frank 1938, Paříž, KM.879 (Ag680), 19.986g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina