Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1901 - IV.všesokolský slet, No.IV.01b, Nesign., bronzový plech 48x53 mm se zavír. špendlíkem a červeným nápisem
Praha 1901 - IV.všesokolský slet, No.IV.01b, Nesign., bronzový plech 48x53 mm se zavír. špendlíkem a černým nápisem
Praha 1901 - IV.všesokolský slet, No.IV.07, Nesign., železný plech 32 mm se zavír. špendlíkem a barevným potiskem
Praha 1907 - V.všesokolský slet, No.V.1b, Nesign., stříbrně patinov. cínová kompozice 43x57 mm se zavíracím špendlíkem a šňůrkou se dvěma střapci
Praha 1907 - V.všesokolský slet, No.V.14b, Sign.VP (Pecina), smaltovaný bronz 28x27 mm se zavír. špendlíkem
Praha 1920 - VII.všesokolský slet, No.VII.15a, Sign.Odehnal a Koukal, bronzový plech 47x36 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Praha 1926 - VIII.všesokolský slet, No.VIII.19a, barevný obrázek v zaskleném mosazném pouzdře 35 mm s nepůvodní jehlicí R!
Praha 1932 - IX.všesokolský slet, No.IX.2a, odznak pro žactvo, Sign.Kulhánek, bronz 29x32 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Praha 1932 - IX.všesokolský slet, No.IX.9a, Nesign. (Mikšíček), bronz 27x28 mm se zavíracím špendlíkem, vlaječkou a závěsným medailonkem, zn.Provazník/Pichl
Praha 1932 - IX.všesokolský slet, No.IX.12a, Nesign. (Mikšíček), bronz 27x28 mm se zavíracím špendlíkem, kokardou a závěsným medailonkem, zn.Pichl/Provazník
Praha 1938 - X.všesokolský slet - dospělí, No.X.12c, Sign. Kužel, pozlacený bronz 36x37 mm se zavíracím špendlíkem a vlaječkou
Praha 1938 - X.všesokolský slet - dospělí, No.X.13a, Sign. Kužel, postříbřený bronz 36x37 mm se zavíracím špendlíkem a vlaječkou
Praha 1948 - XI.všesokolský slet - dospělí, No.XI.9b, Sign.VH (Hanuš), patinovaný bronz 25x45 mm se zavíracím špendlíkem a pražskou stužkou
Praha 1948 - XI.všesokolský slet - vojsko, No.XI.11a, Sign.VH (Hanuš), patinovaný bronz 25x45 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Blansko 1923 - otevření sokolovny 10.6., Sign.Karnet a Kyselý-Žižkov, hliník 27x33 mm s jehlicí
Blansko 1937 - slet župy krále Jiřího 20.června, Nesign., bronzový plech 35x41 mm s nepůvodní jehlicí
Bystré u Poličky 1934 - otevření sokolovny 6.-8.VII., Sign.Pichl, bronzový plech 23x30 mm s jehlicí
Černošice 1931 - rozvinutí praporu 5.7., Sign.Sláma, bronzový plech 38x34 mm s jehlicí
České Budějovice a Trocnov 1924 - krajový slet, Sign.Dušek, bronzový plech 27/37 mm s jehlicí
Česká Třebová 1885/1935 - jubilejní slet župy Východočeské - Pippichovy, Sign. Formánek, bronzový plech 35x38 mm s jehlicí