Španělsko, Karel Rakouský, 1703 - 1711
2 Real 1711, Barcelona, KM.PT5, 4.598g, nedor., nep.exc., rysky, pěkná patina R!
Španělsko, Josef Napoleon, 1808 - 1813
Real 1812 M-AI, Madrid, KM.553 (Ag903), 1.516g, nep.hr., pěkná patina R!
Španělsko, Isabela II., 1833 - 1868
25 Centimos 1859, Segovia (aquadukt), KM.615.2, 9.518g, nep.hr., pěkná patina
Španělsko, provizorní vláda, 1868 - 1871
5 Peseta 1870/70 SN-M, Madrid, KM.655 (Ag900), 24.702g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Španělsko, Amadeo I., 1871 - 1873
5 Peseta 1871/71 DE-M, Madrid, KM.666 (Ag900), 24.913g, hr., rysky, skvrny, patina
Španělsko, Alfonso XII., 1874 - 1885
5 Peseta 1882/82 MS-M, Madrid, KM.676 (Ag900), 24.744g, hr., škr., rysky, patina
Španělsko, Alfonso XIII., 1886 - 1931
50 Centimos 1892/92 PG-M, Madrid, KM.690 (Ag900), 2.503g, nep.hr., nep.rysky
Švédsko, Gustav V., 1907 - 1950
5 Koruna 1935 G - 500 let parlamentu, KM.806 (Ag900), 25.003g, dr.hr., dr.rysky
2 Koruna 1938 G - Delaware, KM.807 (Ag800), 14.996g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Koruna 1924 W, 1928 G, 1930 G, KM.786.2 (Ag835), nep.hr., nep.rysky, pěkná patina 3ks
1-0
Švédsko, Gustav VI. Adolf, 1950 - 1973
10 Koruna 1972 U - 90.narozeniny, KM.847 (Ag830, 18.00g), nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
5 Koruna 1952 TS - 70.narozeniny, KM.828 (Ag400, 22.70g), nep.rysky, skvrnky, téměř
5 Koruna 1959 TS - 150 let ústavy, KM.830 (Ag400, 18.00g), nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Švýcarsko - kanton Bern
1 Batzen 1826, KM.194.1 (bilon) - zajímavý dvojráz - letopočet zdánlivě "1326", 2.049g, pěkná patina
Švýcarsko, republika
5 Frank střelecký 1865 - Schaffhausen, KM.S8 (raženo pouze 10.000 ks), 25.019g, dr.hr., nep.rysky, patina
5 Frank 1890 B - hlava Helvetie, KM.34 (Ag900), 24.803g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
5 Frank 1923 B - Vilém Tel, Bern, KM.37 (Ag900), 24.898g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
20 Rap 1850 BB, KM.7 (bilon), 3.220g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
20 Rap 1859 B, KM.7 (bilon), 3.085g, pěkná patina R!
20 Rap 1881 B, KM.29 (Ni), 3.917g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!