Hám Anton, 1899 - 1965
Slob. hl. banské mesto Kremnica, b.l. Část města s kostelem, opis / městská brána a okolní budovy, Sign., Bronz 60 mm
Hvozdenský Josef, 1932 -
Praha - 100 let dopravních podniků, 1875 - 1975 Znak města a opis v ozdobném mezikruží / autobus, loď vlak, 2řádk.nápis, , Sign.JH74, Bronz 60 mm
Mlynář Miroslav, 1938 -
ÚVNF - 50 let Československa, 1918 - 1968, Bronz 50 mm 20 let LM sign.Z., Bronz 50 mm, Historie SNB, Bronz 60 mm SPOZ KNV Ústí n.L., Bronz 50 mm, Za zásluhy proti fašismu 1945 _celk.5 ks
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923
František Palacký, 1798 - 1876, 1898#Sn Poprsí zleva, opis / 7řádk.nápis a vavřínová ratolest, Sign., Sn 36 mm, Ver.8_orig.raž.ouško tém.
Havířov
Městský národní výbor v Havířově 1955 - 1980 - novému občanovi Hlava dítěte v zavinovačce, opis / znak města, 3řádk.nápis Sign.Fodor, Bronz 60 mm
Jáchymov
Radiové lázně Jáchymov - město prvých tolarů, b.l. Nesign., Postř.bronz 40 mm Praha - kutnohorský mincverk b.l., Ag 21 mm, 1,7 g_odstr.o.
Radiové lázně Jáchymov - město prvých tolarů, b.l. Replika aversu nejstaršího Šlikovského tolaru / nápis a opis, Nesign., Postř.bronz 40 mm
Kaplice
Nesign. - znak města / ozdobná kartuše, b.l., Bronz 45 mm
Kežmarok
Nesign. - pohled na dominanty města / znak města, b.l. Bronz 60 mm
Kutná Hora
A.Peter - Kutnohorský pamětní groš, b.l. ( 1949 ) Replika Av. groše Václava II. / znak kutnohorských pregéřů, opis, Nesign., Punc., Ag 987, 28 mm, 4.1 g
Muzeum Kutná Hora - pamětní groš, b.l. Koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc., Ag 900, 28 mm, 6.5 g_2 ks
Praha
Nesign. - gymnázium Jiřího z Poděbrad - setkání absolventů 1946 - 1996, "50", opis / znak, opis, Cu 30 mm
Šumperk
Znak města / nápis věnuje MěNV b.l., Mosaz 53 mm#Mos
J.Baják - 10 let osvobození Rudou armádou, 8.5.1955 Muž se sekerou nad pokáceným dubem, malá lípa, nápis/ znak, lipové ratolesti, nápis, Sign., Cu 45 mm ONV OVOS Šumperk - za obětavou práci v místním hospodářství Nesign., Pozl.Al 52 mm
Jílek - cena města Šumperka, b.l. Dívka s ratolestí / atributy, opis, Sign., Bronz 70 mm
Nesign. - vítězství nad fašismem 1945 - 1975 Pohled na radnicei, opis, Pozl. Al 70 mm_orig.etue jednostr.
0/-
Nesign. - národní výstava čs.poštovní známky a aerofilatelie 1982 Holubice nese znak města / 6řádk.nápis, letadlo, Pozlac.bronz 40 mm
P.Soušek - 100 let muzea v Šumperku 1896 - 1996 Znak města, opis / pohled na budovu muzea, vročení Sign.P.SOU., Cu 40 mm Bludov - Buď fit 1923 - 1973, 26.5.1973, Bronz 45 mm
Nesign. - setkání dechovek ze Stephanskirchenu a Šumperka 30.4.1995, Pohled na město / 5řádk.nápis, Cu 31 mm
Znojmo
Nesign. - muzeum 1968, Panorama věže, opis / stojící žena s dítětem v gotickém okně, Bronz 36 mm