Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 32 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41d, Nov1.100a, 14.843g, nep.rysky, lakov.
Dánsko
Průmyslová a umělecká výstava v Kodani 1872 - alegorie, opis / palác, nápis na stuze, trojlístek a nápis, Sign., cín 54 mm s původ.ouškem, hr., rysky
Itálie
Komunistická strana Itálie 1971 - 50.výročí založení, Nesign., Punc., Ag800, 30mm, 11.593g, původní dírka
Maďarsko
Viktoria Scúcs - Comenius b.l. (1970) - poprsí J.A. Komenského čelně, opis / škola Sáros-Patachina, ozdobný rám, opis, Nesign., patin.bronz 70 mm, dr.hr.
Wilhelm I. - medailka na 80.narozeniny 1807/1887 - hlava zprava, věnec, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., mosaz 28 mm s pův.raženým ouškem, patina, skvrnka
Německo - Norimberk
Generální shromáždění Německého alpského spolku 1898 - pohled na město, nápis / protěž a dvojitý opis, Nesign., zl.bronz 24 mm s pův.přilet.ouškem, skvrnky
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zleva, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., rysky
Victoria - Světová výstava v Londýně 1851 - hlava zleva, opis / výstavní palác, 5-řádkový nápis, Nesign., bronz 28 mm, hrany, dr.rysky, pěkná patina
Princ Albert - Světová výstava v Londýně 1851 - poprsí zprava, opis / výstavní palác, opis a nápis, Sign.A+M, cín 51 mm, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina
Victoria a Albert - Světová výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zleva, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 11-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, hr., rys., pat.
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace, malý dvojportrét mezi anděly a opisy / 16-řádkový nápis a opis, Sign., cín 45 mm, hr., rysky
Světová výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace a 8-řádkový nápis / 11-řádk.nápis, Sign.Heaton-Brim, cín 38 mm, nep.hr., nep.rysky, patina
Princ Albert - Průmyslová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, opis / korunovaný znak se štítonoši, opis, Sign., cín 38 mm, dr.hr., nep.rysky, patina
Chlebové známky
Kludské Chválovice, mlýn - 4 kg chleba - mosaz 29 mm, hr., dr.rysky, pěkná patina
Pardubice - Rolnické družstvo - 5kg chleba, hliník 35mm, dr.vady materiálu, patina
Týnčany - Čeněk Found - mlýn pila a pekárna - 4 a 2 kg chleba, hliník 25 mm, hliník 22 mm, patina 2ks
Cyklistické medaile a odznaky
Praha III 1901/1941 - Č.K.M.C., Nesign., zlacený smaltovaný bronz 15 mm s jehlicí, vylomený okraj
Medaile a odznaky Československých spartakiád
Hradec Králové 1955 - I.krajská spartakiáda 9.-12.6., Nesign., barvený plech 17x26 mm s jehlicí
Jablonec nad Nisou 1965 - III.okresní spartakiáda, Nesign., eloxovaný hliník 28x13 mm s jehlicí, dvě různé barvy (modrá+bílá a zelená+bílá) 2ks
Ústí nad Labem 1959 - okresní spartakiáda kraje Ústí nad Labem, pokovené železo 15x19 mm s jehlicí