Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile na památku Černobylské jaderné havárie 1986, zlacený bronz 33 mm s původní stuhou
Odznak Vítěz soc. soustředění 1977, Nesign., elox. hliník 31 mm se závěsným ráhnem a zavír.špendlíkem
Odznak 40 let vítězství (1985), Nesign., eloxovaný hliník 31 mm se závěsným ráhnem a zavír.špendlíkem
Rusko - republika, 1991 -
Medaile na 50 let vítězství 1995 - pro bojovníky, zlacený bronz 32 mm se závěsem a stuhou
Srbsko
Medaile Za věrnou službu 1913, M-C.12/06, Nesign., postříbřený bronz, bez stuhy, dr.rysky, tmavá patina
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Ve.5a, Pinta.V.a/1, 3.601g, exc., nedor., patina
-2/2-
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš, blíže neurčený, exc., nedor., patina
3/3-
Pražský groš, blíže neurčený, exc., nedor., skvrny, patina
-3/3-
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, vada materiálu, nedor., vylomený okraj, patina
1-
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, polovina nevyražena, tmavá patina
2
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Rad.22 2ks
-2-1-
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, nedor., patina
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, nedor., mírně exc., patina
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, Há.X.a/1, 2.680g, exc., nedor., patina
-2/2
Pražský groš Há.X - blíže neurčený, exc., nedor., patina
Pražský groš, Há.XIII.e/2, 2.526g, nep.exc., nedor., patina
Pražský groš, Há.XIII.e/5(?), 2.645g, mírně exc., nedor., patina
Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina
Ludvík I., 1516 - 1526
Bílý peníz, Cn.A09, Sm.1a, 0.338g, nedor., dvojráz, patina
Malý peníz, Cn7.14, Sm.57, 0.220g, nedor., nep.kor., patina