Německo - B R D, 1949 -
2 Marka 1981 D, F - K.Adenauer, KM.127_2 ks
2 Marka 1992 G - Erhard, Rakousko 10 Šil.1988, 5 Šil.1969_3 ks
50 Fen.1981, 10 Fen.1924 A, 38 A, D, 39 G, 50 D, J, 68 G, 92 D_9 ks
Německo - D D R, 1949 - 1990
10 Fenik 1950 E, J.1503
10 Fenik z let 1948 - 1971_19 ks
1až1-
1 Fenik 1980 A - orig.balení v hodnotě 0,5 Marky_50 ks
Albánie, republika
100 Leke 2000, Itálie 1.000 L.1987, Thajsko Beht 1974_3 ks
tém.0až0
Arménie - republika
100 Dram 2004 - MS v kopané v Německu 2006 Ag 0.925, 38.5 mm, 28.28 g, KM.111
Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
10 Cent. 1902 - Belgique
Bulharsko, Alexander I., 1879 - 1886
1 Lev 1882, KM.4
Bulharsko, republika
Sada 10 Stotinka - 10 Leva 1992_7 ks v etui
Černá Hora, Nikola I. jako kníže, 1860 - 1910
20 Para 1906, 08, KM.4, 10 Para 1906, KM.3, 1914, KM.18_4 ks
2 Para 1908, KM.2
Dánsko, Christian IX., 1863 - 1906
10 Ore 1874, KM.795.1, Y.11.1
Rigsmontskilling 1867, KM.774
Dánsko, Christian X., 1912 - 1947
25 Öre 1919, KM.815.2
Elbing - město
Gustav II.Adolf - solidus, KM.22_6 ks
2až3-
Estonsko, I.republika
1 Koruna 1934, KM.16
Evropská unie
Rakousko - 10 Ecu 1995, Sign., Punc.925, Ag 40 mm, 25.2 g
Francie - 1 1/2 Euro 2003, Ag 37 mm, 22.2 g
poof