Plzeň
Jeton z kovu sejmutého z věže při opravě chrámu sv.Bartoloměje v roce 1935, Nesign., jednostranná měď 32 mm, pěkná patina
Praha
Sign.JF - Zemská výstava prací učňovských b.l. - znak a opis / letící postava s ratolestmi v rukou, 4-řádk. nápis, bronz 42 mm, pěkná patina
Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina
Sign.Š - na paměť úmrtí F.L.Riegra 3.3.1903 - poprsí mírně zleva, opis / ratolest a 5-řádkový nápis, cín 33 mm s původním raženým ouškem, PZ.352, patina
Odhalení pomníku Fr.Palackého / 50 let Sokola 1912, Sign.Pichl, bronz 23 mm s původním ouškem, PZ.283, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina
Celostátní jednota chov.králíků v Praze 1936 - králík zprava, před Průmyslovým palácem,3-řádkový nápis, Nesign., patinovaný litý bronz 57 mm, původní etue
Praha - Hostivař
Výstava drobného hospodářského zvířectva 1935 - kohout, holub a králík ve věnci / 4-řádkový nápis ve věnci, Nesign., patinov. bronz 35mm, původní etue
Praha - Kobylisy
Společná výstava králíků 3.-5.VI.1933 - králík ve věnci z vavřínu a lípy, 3-řádkový nápis, Nesign., bronz 41x55 mm, původní etue
Praha - Kyje
Za úspěch v králíkářství 1942 - králík zprava, nápis a lipová ratolest / 2-řádkový nápis a vavřínová ratolest, Nesign., patinov. zinek 40 mm
Sedlčany
Šmakal - Národ.slavnost Havlíčkova 20.9.1896 - poprsí mírně zprava, 3-řádk. nápis / 8-řádk. nápis a opis, Sign., cín 34 mm s raž. ouškem, hr., dr.rys., skvrnka
Uherský Brod
Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, dr.hr., téměř
Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř
Závist u Zbraslavi
Odhalení pomníku Vítězslava Hálka 2.7.1876 - pomník, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, vada materiálu, dr.hr., patina
Celostátní jednota králíkářů v RČs - Za úspěch b.l. - králík zleva, opis / 4-řádkový nápis, lipové lístky, Nesign., zlacený bronz 39 mm
Celostátní jednota králíkářů - Kálalova medaile b.l.- portrét zakladatele jednoty, opis / znak, vavříny a opis, Nesign., patinov. bronz 45 mm, původní etue
Celostátní jednota chovatelů králíkářů ČSR v Praze - králík zleva ve vavřínovém venci, 3-řádkový nápis, Nesign., postř. jednostr. bronz 42x56 mm, původ. etue
Celostátní jednota králíkářů v RČs - Za úspěch b.l. - králík zleva, opis / 4-řádkový nápis, lipové lístky, Nesign., postříbřený bronz 39 mm, původní etue
Celostátní jednota králíkářů v RČs - Za úspěch b.l. - králík zleva, opis / 4-řádkový nápis, lipové lístky, Nesign., zlacený bronz 39 mm, původní etue
Replika tolaru Štěpána Šlika 1520/1967 - pro světov. výstavu v Montréalu, Nesign., postř. bronz 42 mm