Německo - BRD
Spojka tří stužek - po roce 1945 - železný kříž, odznak za zranění, pěchotní útočný odznak (miniatury odznaků bez hákových křížů)
Polsko - odznaky vzorný voják
Odznak Vzorný voják - III.stupeň (1968), Wel.222, upínací matice bez signatury
Polsko - pamětní vojenské odznaky
Odznak Grunwald 1410 - Berlin 1945, Wel.20, postříbř. bronz 27x54 mm se šroubem, Sign.Caritasu-Warszawa
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile Veterán práce, Herf.3.4, Planeta.124
Pam.medaile Veterán ozbrojených sil SSSR, Herf.3.22, Planeta.142
Zlacená pamět. medaile Veterán ozbrojených sil SSSR, podobná jako Herf.3.22, podobná jako Planeta.142
Medaile za vítězství pro pracující válečné výroby, Herf.3.41, Planeta.208, nová stuha
Medaile na 100 let narození Lenina - pro pracující, Herf.3.42.1, Planeta.212
Medaile na 20 let vítězství 1945 - 1965, Herf.3.43, Planeta.214
Medaile na 30 let vítězství 1975 - pro bojovníky, Herf.3.44.2, Planeta.216
Medaile na 30 let Sovětské armády a loďstva 1948, Herf.3.47, Planeta.220, lakovaná, kolodka hliníková
Medaile za 15 let služby v ozbrojených silách SSSR, Herf.3.75.2
Medaile Střední skupiny sovětských vojsk v ČSSR, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 30 mm se závěsem
USA
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, stužka, původní etue
Jan Lucemburský, 1310 - 1346
Pražský groš, Cn.1-podob., rubní značka Ně.5, 3.561g, stopa po oušku, nedor., dvojráz, mírně kor., patina
-2/2
Václav IV., 1378 - 1419
Peníz se lvem a čtyřrázem, K.Hora, Rad.2, exc., nedor., patina
2-
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, blíže neurčený, nedoražený, patina 2ks
-2-2
Znojmo - městská ražba
Měst. peníz s orlicí bez čtyřrázu, po r.1452, Rad.22, SNS1.tab.XXII/464, 0.327g, nedor., patina
2
Ferdinand II., 1619 - 1637 (Mince kiprová)
3 Krejcar 1622, Praha-Hübmer(?), J.1, MKČ.709, nedor., pěkná patina
-2/2-