Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Kladno 1930 - II.krajský slet, Sign.Pichl, masivní bronz 34x41 mm se zavíracím špendlíkem
Plzeň 1929 - zájezd ČOS, Sign.Koukolíček-Pichl, bronz 49x35 mm se stužkou, chybí zavírací špendlík
Praha Dejvice I. 1938 - 50 let místního Sokola, Nesign., bronzový plech 35x41 mm s jehlicí
Tábor 1935 - slet sokolstva pražského kraje, Sign. Pichl., bronz 33x43 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou
Sokolské medaile a odznaky - zahraniční slety
Lublaň 1933 - slovinský krajanský sokolský slet, Sign.Grisbach i Knau, postříbřený bronz. plech 47x47 mm se zavíracím špendlíkem
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Bologna 1948 - mezinárodní atletické závody Itálie - Československo - místo a disciplina nevyznačeny, Nesign., postříbřený bronz 37 mm s původním ouškem
Budapešť 1965 - Universiade, Sign., patinovaný bronz 55 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř
Coni 1974 - Mistrovství Evropy ve vzpírání, Nesign., zlacený bronz 50 mm a tabulka 57x25 mm s věnováním, obojí připevněno na sametové podložce se stojánkem
1,1
ČSR b.l. - mistrovství v atletice - za II.místo, disciplina neuvedena, Nesign., stříbrně eloxovaná hliníková hvězda 66x64 mm, téměř
Česká republika 1993 - 100 let vzpírání v Českých zemích, Nesign., glazovaná keramika 85 mm
Košice 1991 - I.mistrovství Evropy ve vzpírání juniorů do 16 roků, Nesign., eloxovaný hliník 52 mm, původní etue
Leipzig (Lipsko) 1961 - etapové město Závodu míru, Nesign., částečně smaltovaný postř. broz 77x90 mm, poškozená původní etue
Praha 1936 - Lidové hry 1.-9.VIII., Sign.E, bronzový plech 27x35 mm s jehlicí
Praha (?) 1946 - mezinárodní atletické závody ČSR- -Dánsko-Norsko-Švédsko, Nesign., zlac. bronzový plech 20x34 mm s jehlicí
Praha (?) 1984 - Československý pohár ve vzpírání, Nesign., jednostranná měď 57 mm na modré podložce
Rysy 1960 - mezinárodní výstup mládeže, Nesign., barvený železný plech 24x22 mm s jehlicí
Sedlčany 1955 - upomínka pro účastníky vzpěračských závodů, postříbřený bronzový plech 50x63 mm, tabulka s nápisem, upevněno ve společné etui
Stockholm 1963 - Mistrovství světa ve vzpírání, Nesign., barevný tisk na kovové tabulce upevněné na dřevěném stojánku
Účelové známky a nouzovky Rakousko-Uherska
Donauwitz, A,C.V. - 2 Heller b.l., mosaz 20 mm, nedor., skvrny, patina
2
Vídeň - Floridsdorf - 2 Haléř - Potravinářský sklad c.k. Severní dráhy - bronzový osmiúhelník 20x20 mm