Tautenhayn - Světová výstava 1873 - DEM MITARBEITER - portrét zprava, něm. opis / alegorie, opis a nápis, Sign., měď 70 mm, Haus.2914, dírka, hr., rysky, pat.
Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, něm.opis / výstavní pavilón Rotunda, 3-řádk. něm.nápis, Sign., cín 33 mm, dr.hr., zvlněná, patina
Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, něm.opis / císařský výstavní pavilón, 3-řádk. něm.nápis, Sign., cín 33 mm, patina, téměř
Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, něm.opis / výstavní pavilón Rotunda, 2-řádk. něm.nápis, Sign., zlacená mosaz 27 mm, téměř
Scharff - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / výstavní pavilón Rotunda, 2-řádkový nápis, Sign., cín 27 mm s pův.ouškem, dr.hr., rysky
Seidel, Unecht - Světová výstava ve Vídni 1873 - portrét zprava, opis / pavilón Rotunda, 2-řádk.nápis, Sign., cín 27 mm s původ. ouškem, dr.hr., dr.rysky
Unecht - medailka návštěvu ve Slezsku 1880 - hlava zprava, něm.opis / korunovaný slezský znak, něm.opis, Sign., mosaz 29 mm s původním ouškem, vl.rys., skvrny
Marschall - AE medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis / lid zdraví císaře v kočáře, nápis, Sign., bronz 29 mm, dr.hr., dr.rysky, patina
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Nesign. - německá medailka na památku sňatku 1881 - dvojportrét zleva, opis / 9-řádkový nápis ve věnci, zinek 28 mm s pův. raženým ouškem, hr., škr., koroze
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - světec vznášející se nad náhrobkem / český 6-řádkový nápis, mosaz 42 mm s pův.ouškem, Don.4658, vl.škr., patina
1/2
Praha - klášter Benediktinů v Emauzích
Nesign. - hliníková medaile na paměť bombardování 14.2.1945 (patrně 2005), avers ražený, v reversu nalepen černobílý tisk na papíře, téměř
Církevní medaile - stavba nebo svěcení chrámu
Praha Vršovice 1929 - kostel sv. Václava - svěcení základního kamene 20.V., Nesign., hliník 30 mm s pův. raženým ouškem, Přib.722a, malá stužka (trikolóra)
Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu
Mariazell - zářící obraz Panny Marie v oltáři, opis / zářící obraz Panny Marie na oblaku nad chrámem, Nesign., zlacená mosaz 42 mm s původním ouškem, rysky
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Svatý Jan Nepomucký, opis - 200 let kanonizace 1929, český opis, Nesign., bronzový odznak 25 mm s jehlicí
Sv.Václav, 4 medailonky světců a nápis / znaky pěti zemí ČSR, nápis a vročení (milenium 1929), Sign. Karnet-Kyselý, hliník 26 mm s původ. raženým ouškem
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Šmakal - portrétní medaile b.l.(1900) - poprsí zleva, opis / zářící kalich, vročení, Sign., cín 33 mm s původním ouškem, hrany, vl.škr., patina
Šmakal - odhalení pomníku v Lomnici n.P. 22.7.1900 - poprsí zleva, opis / pomník, opis, Nesign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, PZ.73, hr., rysky, patina
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis / denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů a nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, BK.20 (500 ks)
Uchytilová a Kozák - 40.výročí osvobození 1985 - matka s dítětem, květy, opis / kytice šeříku, stuhy s nápisy, Sign., patinov. bronz 60 mm, BK.25 (300ks)
Vitanovský - 900 let korunov. Vratislava II. 1986 - hlava zprava, opis / ruce držící korunu, 6-řádk.nápis a opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.27