Nové Město pod Smrkem 1892 - 300 let spolku, poprsí císaře zprava, německý opis/ znak se štítonoši, opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 16.986g, patina R!
Nový Jičín 1891 - IV. moravské zemské střelby - moravská orlice / znak města v kartuši, německý opis, Sign.Christlbauer, Ag 37mm, 18.395g, patina, téměř
Oberhollabrunn 1886 - IV.dolnorakouské střelby - terč, pušky a prapory ve vavřínovém věnci / 7-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem
Pfingsten-Neulengbach 1926 - juniorské střelby, Nesign., mosazný plech 28x35 mm se zavír. špendlíkem
Prusko (1861-1871) - hlava krále Viléma I., opis / 3-řádkový nápis ve věnci (nejlepšímu střelci), Nesign., Nepunc., Ag 35 mm s pův.ouškem, 22.247g
Purkersdorf 1934 - střelecká slavnost, Nesign., část. zlacený bronzový plech 35x33 mm se zavír. špendlíkem
Slaný 1894 - slavnost svěcení praporu 24.6. - český lev, český opis a vročení / městský znak, český opis, Nesign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, dr.úhoz
Švédsko (uděleno 1886) - Oscar II. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.Lea Ahlborn, bronz 34mm, 18.888g, krásná patina
Švédsko (uděleno 1896) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 17.836g, krásná patina
Švédsko (uděleno 1902) - Oscar I. zprava, opis / udělení v dubovém věnci a opis, Sign.LPL, bronz 34mm, 18.149g, krásná patina
Teplice 1907 - III.zemské střelby - arciv. František Ferdinand čelně, opis / střelec s praporem a puškou, nápis, Nesign., patinované Ag800, 38mm, 25.244g
Tropau (Opava) 1902 - I.slezské zemské střelby - Silesia se štítem, střelnice, nápis / nápis a dubové ratolesti, Nesign., Punc., pat. Ag 26x35 mm, 17.692g
Vídeň b.l. - sedící Vindobona zleva, bez opisu / císařský znak, terč, prapory, věnec a opis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm s původním raženým ouškem a stužkou
Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - davy zdraví císaře, opis/ Vindobona předává věnec a pohár, nápis, Sign.Schaefer, Punc., Ag 38mm, 26.979g, patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky
Zednářské medaile a jetony
ČSR 1920 - Lessingova lóže u tří kruhů - portrét velmistra zleva, opis / znak lóže, dva opisy, Sign.A. Riegele, patinov. bronz 50 mm, 47.617g, původní etue
Londýn 1941 -lóže Jana Amose Komenského ve vyhnanství - hlava mírně zprava, dvojitý opis / katedrála sv. Pavla, písmo, Nesign., litý bronz 72 mm s pův.závěsem
Moravská Ostrava 1934 - lóže Zářící střední cesty - genius s kahanem letící nad krajinou, opis/ zednářské symboly, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nepův. ouško
Praha 1932 - lóže 28.října - Jan Ventura - zakladatel a první mistr, Nesign., litý bronz 60 mm