Smaltované odznaky
Praha VIII. Libeň - I.vzájem. podpůr. spolek Vesmír, Nesign., smaltovaný bronz 29x44 mm s opraveným zavír. špendlíkem, drobné vady smaltu
1-
Praha, Střešovice - Vzáj. podpůrná jednota Slovanská lípa, Nesign., smaltov. bronz 25 mm s nepův. jehlicí
Praha, Žižkov 1904 - I. Podpůrná jednota řezníků a uzenářů, Nesign., smalt. bronz 16x20 mm s jehlicí
Slatina a okolí - Vzájemný podpůrný spolek dělníků, Nesign., smaltovaný bronz 19 mm s nepůvodní jehlicí
Únětice a okolí 1884/1924 - Vzájem. podpůrná jednota, Nesign., smaltov. bronz 24x32 mm s nepův. jehlicí, mírně poškozený smalt, vl.škr.
Unie železničářů ČSR - Letem světem b.l., Nesign., smaltovaný bronz 20 mm s jehlicí
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1948 - XI.všesokolský slet - sedící sokol, chrám, nápisy, Sign.JK, Punc., Ag800, 12x18 mm s původním závěsem, 3.900g, No.neuvádí, téměř R!
Francie b.l. - AR střelecká plaketa - Galie, mladík s puškou a praporem, nápis / clapec, stromek a nápis, Sign.G.Dupré, 38x51 mm, 41.553g, pěkná patina
Frankfurt nad Mohanem 1887 -německé spolkové střelby, alegorie, vročení, opis / městský znak, dubový věnec, menší znaky, Sign.Lauer, Ag 40mm, 26.413g, pův.ouško
Neustadt a.D. - Nejlepšímu střelci 24.7.1911 - puška, terč, prapor, ratolesti, opis / rytý nápis ve věnci, Sign.Oertel, Ag 39mm, 22.423g, ouško odstraněno, rys.
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Grünthal (Polubný), F.A.Lange - 2 Heller (1914-1918), bronz 20 mm, Dobrý.229, nep.rysky, pěkná patina R!
Holice, Josef Faltys, továrna na obuv - 5 Kč, měď 25 mm, krásná patina, téměř
Jičín, R.D.P. - záloha 1,- Kč, mosaz 22 mm, téměř R!
Lanškroun (Landskron) - M.Pam & Co. - 1 Krone 1914, lisovaný karton 31mm, 3.495g, Dobrý.221 R!
Lanškroun (Landskron) - M.Pam & Co. - 50 Heller 1914, lisovaný karton 25mm, 2.201g, Dobrý.221 R!
Syřiště A. - 1/2 (Krejcar ) b.l., měď 26 mm, dodatečně vyraženo číslo "16", hr., pěkná patina R!
Vratislavice - J.Ginzkey M. - 50 Haléř b.l., oranžové sklo 18 mm, 2.741g, Dobrý.242 R!
Vratislavice - J.Ginzkey M. - 20 Haléř b.l., zelené sklo 18 mm, 3.018g, Dobrý.242 R!
Žamberk (Senftenberg) - Fr.Petzold - 5 Krejcarů konv. měny 1849, mosaz 20 mm, 1.248g, Don.5201, Cajt.95 R!
Zednářské medaile a jetony
Praha 1931 - lóže U tří korunovaných sloupů, Sign. Arch.Ing.P.A.Kopetzky, postř.bronz 45 mm s původním závěsem, krásná patina