Korunová měna, údobí let 1892 - 1918
10 Haléř z let 1893 - 1916 b.zn._21 ks
2 Haléř 1910 - 1915 b.zn._6 ks
2 Fillér 1914 KB
0/1
2 Haléř 1916, 17, 18 b.zn._3 ks
Hall am Kocher - město
Obchodní haléř b.l.(14.stol.), Rad.XX/1, Sa.1365/608
Pfalz - Veldenz, Georg Johann, 1544 - 1592
1/2 Batzen 1582 s tit. Rudolfa II., Sa.2038/1002
Pfalz - Zweibrücken, Johann II., 1604 - 1635
3 Krejcar b.l., s tit.Rudolfa II., Sa.2030/999
Prusko - král., Friedrich Wilhelm IV., 1840 - 1861
2 1/2 Groš 1842 A, KM.444
Sasko - Míšeň, 14.století
Míšeňský groš - blíže neurčen Mar.Terezie - 3 Krejcar 1762 Praha_dob.ouško Frant.Jos.I. - 10 Krejcar 1870 KB_dob.ouško
Německo - drobné ražby císařství
10 Fenik 1876 C 1/1-, 10 Fenik 1943 E Švédsko Oscar II. - 2 Öre 1898_celk.3 ks
10 Fenik 1916 A, 17 A, D, 1920, 21 - 2x, 5 Fen.1918, A, 21 A, E 10 Fen.1940 A, - 2x, B - 3x, D, 41 B - 2x, D - 2x_celk.19 ks
1až1-
10 Fenik 1919, Zn, J.299v, Y.25v, mezi pařátem a ocasem písm."C"
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
5 Marka 1934 A - kostel, KM.83, J.357
5 Marka 1934 F - kostel, KM.83, J.355
5 Marka 1935 A - kostel, KM.83, J.356
5 Marka 1935 A - kostel, KM.83, J.356_2 ks
5 Marka 1935 E - kostel, KM.83, J.357
5 Marka 1935 J - kostel, KM.83, J.357
5 Marka 1935 A - Hindenburg, KM.86, J.360