Velká Británie
Anna - medaile na svatbu princezny a Jiřího Dánského 1683 - dvojportrét zprava, opis / osm znaků, opis, Nesign., litý bronz 42 mm, 18.222g, pěkná patina
Admirál Vernon - na dobytí přístavu Porto Bello 1739 - lodě v přístavu, opis / královský znak a monogram, Sign.IW, bronz 38mm, 14.695g, prohnutá, pěkná pat. R!
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace, malý dvojportrét mezi anděly a opisy / pohled do exposice a nápis, Sign., cín 38 mm, patina
Princ Albert - Průmyslová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, opis / nápis na globu, orel, věnec a opis, Sign.W.Wyon, bronz 44 mm, dr.hr., nep.úhozy
Hango - medaile na krymskou válku 8.9.1855-30.3.1856 - výjev z bitvy, váhy, propory, opis, nápis ve věnci, Sign., cín 52mm, 35.251g, patina
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Jezdecké a lovecké odznaky z let 1933-1937 (Velká Pardubická b.l., Hubertus 1936, Poděbrady b.l., Kolín 1933, Ml.Boleslav 1935, Hr.Králové 1937) 6ks
Kalendářní medaile a medailky
Lovecké medaile, plakety a odznaky
Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlacený bronz 60 mm, etue
Nouzovky vojenských zajateckých táborů
D.Gabel (Německé Jablonné) - 20 Koruna b.l., železo 33mm, 9.614g, skvrnky, patina
Odznaky
Kly a okolí b.l. - Podpůrný a vzdělávací spolek, Nesign., postříbřený bronzový plech 45x39 mm se zavíracím špendlíkem
Pražské reklamní a účelové známky
U Města Vídně, hotel, "JE" - jídelní známka, měď 22 mm, vyražena číslice "1", pěkná patina, téměř
Smaltované odznaky
ČSR - velký státní znak b.l.(cca 1918-1920), Nesign., smaltovaný bronz 26x31 mm se zavíracím špendlíkem
1-
Achim 1881 - AR medaile pro krále střelců - terč, puška a prapor u stromu, opis / 5-řádkový rytý nápis ve věnci, Sign.Lemcke, Ag 32mm s původ.ouškem, proh.
Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby, protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., patinovaný bronz 42mm, 30.338g
Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby - protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., Ag 42mm, 33.248g, nep.hr., rysky
Berlín 1890 - X.německé spolkové střelby - císař.znak s berlínským prsním štítkem, opis / střelnice, opis, Nesign., mosaz 39 mm s pův.ouškem, skvrny, lakovaná
Berlín 1925 - medaile střel.gildy pro krále střelců - medvěd s terčem, střelnice, věnec / věnec a písmo, Sig.Oertel, Ag990, 43mm, 28.448g, pův.ouško, hr.,škr.
Bozen (Bolzano) 1898 - jubil.císařské střelby - císař v loveckém obleku / hrad a nápis, Sign. Christlbauer, Punc.Ag900, klipa pod korunou 41x66mm, 24.673g RR!
Brémy 1909 - klubové soutěžní střelby - městský znak, opis / 5-řádkový nápis (dva řádky ryté) ve věnci, Nesign., Nepunc., Ag 40mm, 26.725g, původ.letov.ouško
Brémy 1912 - klubové soutěžní střelby - střelec s puškou a terčem, věnec / 4-řádkový nápis a ratolest, Nesign., Punc., Ag990, 40mm, 19.678g, pův.letov.ouško