Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Goetz - admirál Ludwig von Reuter - vzpomínka na lodě potopené 21.VI.1919 - poprsí zleva, písmo / část lodi a nápis, patinovaný zinek 36 mm, lakovaná, téměř
Goetz - Adolf Hitler - převzetí vlády 21.III.1933 - Hindenburg a Hitler, opis/ kostel v Postupimi, letící orlice se svastikou, opis, patin.zinek 36mm, skvrny
Goetz - úmrtí presidenta Hindenburga 2.VIII.1934 - hlava zleva, opis / památník na Tannenbergu, vavříny, opis, Sign., patinovaný zinek 36 mm, skvrnky, lakov.
Goetz - Hermann Göring, říšský vrchní lovčí 1935 - poprsí zprava, vročení, opis / padlý jelen a sova v horské krajině, Sign., patinovaný zinek 36 mm, lak.
Goetz - na všeobecnou branou povinost 16.3.1935 - rytíř s mečem, vročení a opis / kotva, křídla, dvě bomby a opis, Sign., patinovaný zinek 36mm, skvrnky
0/1
Goetz - medaile na připojení Sárska k Říši 13.1.1935 - sárský havíř a Germania, opis / ruka mezi skalami a opisy, Sign., patinovaný zinek 36 mm, skvrnky, lak.
Goetz - medaile na Olympijské hry v Berlíně 1936 - atlet s pochodní a ohňovým oltářem, nápis / ruce s vavříny, kruhy, nápis, Sign., patin. zinek 36 mm
Goetz - I.let vzducholodi do Jižní Ameriky 1936 - Zeppelin L129 nad stromem, písmo / sova na kovadlině, písmo, Sign., patin. zinek 36 mm, skvrnky, lakovaná
Goetz - Obnovení samostatnosti na Rýně 29.3.1936 - dvě vzduchlodě nad Braniborskou bránou, opis / voják a kovářka, opis, Sign., patin. zinek 36 mm, skvrny
Goetz - medaile na intervenci ve Španělsku 1937 - alegorie Všichni proti jednomu 1914 / alegorie Jeden proti všem, opisy, patin.zinek 36 mm, skvrnky, lakov.
Goetz - vzpomínka na Olympijské hry v Berlíně 1937 - Pierre de Coubertin, opis/ atlet s pochodní a věncem, opis a nápis, Sign., patin. zinek 36 mm, skvrny, lak.
Vídeň - medaile na paměť 24.pěšího pluku 1914-1917 - voják a rolník, orel na stromě, opis / zkřížené meče a nápis ve věnci, opis, Sign., patinov.zinek 81 mm
Rumunsko
Švédsko
Gustav Sparre - na 80.narozeniny 1914 - poprsí zleva, znak, opis/ aukční kladívko, dva věnce, písmo, Sign. A.Lindberg, patinov. Ag 60mm, 103.802g, dr.hr., rysky
Ernst Bring - pamětní medaile 1915 - poprsí zleva, opis / personifikace Švédska, strom, opis a nápis, Sign.E.Lindberg, patinov. Ag 56mm, 97.506g, dr.rysky
Gustav V. - 100.výročí ústavy 1920 - hlava zleva, dva kříže, 8-řádkový nápis / kněz a rytíř, nápis, Sign.E.Lindberg, patinované Ag 57mm, 87.146g
Švýcarsko
Justiční palác v Bernu 1894/1902 - průčelí paláce, opis a nápis / znak konfederace, vavřín.věnec a opis, Sign.Nomberg, Nepunc., Ag 55mm, 63.229g, nep.hr.
Tyrolsko
Bregenz - upomínka 100 let osvobození 30.-31.8.1909 - tři bojovníci / 8-řádkový nápis, Sign., litý bronz 36 mm s původním ouškem
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Manzu-3cci - AR medaile na II.ekumenický koncil 1962 - poprsí zleva, opis / dvě postavy a nápis, Sign., Punc., patinované Ag1000, 35mm, 14.450g, původní etue