Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.770g, patina
Vídeňské Nové Město - Okresní hospodářský spolek b.l. - korun.městský znak, zvířata, nástroje, opis / nápis v honosném věnci, Nesign., Ag 53mm, 56.572g, nep.škr.
Weinberger - Conrad von Hötzendorf 1915 - poprsí zleva, opis / korunovaný císařský orel nese znak, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr.
Gurschner - rakouskému letectvu b.l. (1914-1918) - dvě letadla nad krajinou, opis / císařský orel nese štít s nápisem, Sign., mosaz 27 mm s původ.ouškem R!
Rusko
Pimen - patriarcha moskevský a vší Rusi - na 10 let služby b.l. - poprsí, opis / korun.monogram, nápis, dva kostely, ratolesti, zlac. bronz 51 mm, vady raz.
Švýcarsko
J.J.Rousseau - narozen v Ženevě 28.6.1712 - poprsí zleva, opis / 4-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign. G.C.Wechter, měď 55mm, dr.rysky, dr.vada mat., téměř
Uhry
J.Horský - otevření železnice Szegzárd-Báttaszék 1897 - okřídlené kolo, nápis a opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign.Christlbauer, postříbřený bronz 29 mm
USA
Michell - Jubilejní výstava ve Philadelphii 1876 - alegorie, medailonky, kruh hvězd / 4-řádkový nápis ve věnci, opis, Nesign., měď 76mm, cca 280g, hr., rysky
Universita Harvard - 300.výročí založení 1936 - tři knihy, palmové ratolesti, vavříny a opis / 10-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 81 mm, téměř
Jimmy Carter - 39.president USA (1977 - 1981) b.l. - portrét mírně zleva, opis/ styliz.znak, hvězdy, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 14.888g, kapsle
Velká Británie
William Shakespeare - pamětní medaile 1842 - poprsí čelně, opis a nápis / rodný dům, opis a vročení, Sign.Young-Taylor, bronz 38 mm, pěkná patina, téměř
Princ Albert - Světová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, věnec, opis / výstavní palác, 11-řádk. nápis, Sign.Ottley, cín 74 mm, dr.rysky, pěkná patina
Cyklistické medaile a odznaky
Karlín ČKS 1935 - 50 let klubu - III. cyklistický závod pekařských učňů, Nesign., patinov. bronz 47 mm, nep.škr.
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Reiter Verein b.l. (udělení V.Wussin / 1874-5-6), jezdec na koni nad překážkou, 2-řádk.nápis / udělení, Nesign., bronz 27 mm s původním ouškem
Lovecké medaile, plakety a odznaky
Česká myslivec. jednota - Za úspěch v kynologii b.l.- státní znak, srnčí hlava, opis / pes, nápis a tabulka pro udělení, Sign.Anýž/Stehlík, bronz 45mm, etue R!
Liberec 1959 - Čsl.myslivecká jednota - Mezinárodní výstava psů - Diana se dvěma psy a dvěma opisy, Sign. Jiří Ducháček, patin. jednostr. bronz 63/56 mm, etue
Plzeň 1926 - Podzimní hledání ohařů - vidění svatého Huberta / opis a rytý 4-řádkový nápis, zlacený bronz 47mm, patina, původ.etue firmy Karel Svoboda - Praha
0/1
Medaile vojenských manévrů
Budějovice 1895 - poprsí císaře Fr.Josefa I. zprava, německý opis / 6-řádk. český nápis v kružbě, Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem
Motoristické medaile a plakety
Praha - společná jízda do lázní Poděbrad 22.III.1931, Nesign., bronzový plech 52x75 mm se čtyřmi původními otvory pro uchycení, pěkná patina, téměř
Různé
Mincovní (nebo lékárnické) váhy s miskami z umělé želvoviny, velmi dobře
zach.