Praha
Kvasnička - odhalení pomníku Josefa Jungmanna b.l. - poprsí zleva, opis / pomník v ozdobné kartuši a opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, dr.rysky
Donner - premie společnosti přátel umění 1796 - Karel Škréta mírně zleva, latinský opis / stojící Apolón, lat.opis, Ag 40mm, 43.667g, Don.3910, MZČ.108/1, pat.
Donner - premie Společnosti přátel umění 1796 - Karel Škréta mírně zleva, latinský opis / stojící Apolón, latinský opis, Ag 40mm, 43.677g, Don.3910, vlas.rysky
Neumann J. - numismatik - 3 Pufff 1872 - upomínka na maškarní večírek 20.1., Nesign., měď 24mm, 6.586g, Don.4944, pěkná patina, téměř
Sign.HP - 100 let narození Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva / 4-řádkový nápis a opis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.202, pěkná patina, tém.
Konvikt 1902 - II.cena anekdotářského turmaje 5.V., Nesign., Punc., stříbrný prořezávaný plech 37x47 mm se dvěma řetízky a jehlicí
Rybník - podpůrný a vzdělávací spolek 1908 / 1928 - Nesign., hliníkový osmiúhelník 26x26 mm s původním raženým ouškem
Jubilejní výstava králíků v Praze 1904/1934 - Zásluze - emblém chovatel.jednoty, vročení a opis / nápis ve věnci, Nesign., zlacený bronz 51 mm, původní etue
Odehnal - Celostátní výstava psů v Praze 1948 - Diana se dvěma loveckými psy / věnec zdobený šesti různými psími hlavami, snítka, opis, bronz 45mm, původní etue
Asociace vojenských a leteckých přidělenců (cca 1995) - znak ČR, opis / pohled na Pražský hrad, opis, Sign. ND91(?), patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Praha - novoročenky firmy Franta Anýž
Odehnal Antonín - PF 1926 - vpravo kovář u kovadliny, vlevo žena se soškou na ruce, nápis - 25 let firmy, Sign., jednostranný patinovaný bronz 51x71 mm, Kr.6
Lhoták Antonín - PF 1927 - oráč při práci zleva, nad ním holubice v letu, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 45x58 mm, Kr.7
Praha - Břevnov
Šmakal - spolek pěstitelů králíků - Za zásluhy b.l. - městský znak Břevnova, opis / králík, lipová ratolest a nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele, ŠFP.17c - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a německý nápis, Sign., patin. měď 44 mm, etue
Braun - avers medaile pro vystavovatele - český lev s vročením na praporci, Nesign., zlacený bronzový plech 44 mm, jako ŠFP.17, pěkná patina, téměř R!
Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991
Medaile mincovny v Kremnici 1991 - Průmyslový palác, v pozadí dívka, krajkový motiv a opis / emblém, opis, Sign.OZ, Ag900, 39.070g, čísl.552, pat., původní etue
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Pichl 1895 - tři postavy na poli, archeologické nálezy / stojící svatý Václav, dva opisy, Sign., cín 39 mm s původ. raž. ouškem a stužkou, dr.rys., patina
Pichl - Mincverk kutnohorský v Praze - groš b.l. - částečná postava Sv.Václava, opis / písmo, Sign.IBP, Nepunc., Ag 27mm, dvě odlišné varianty, patina 2ks
Praha - Žižkov
Šmakal - klub pěstitelů ušlechtil. druhů králíků b.l. -dívka s králíky a králíkárnou, nápis / znak Žižkova, nápis a vavříny, Sign., zlacený bronz 47 mm, pův.etue
Tábor
Odhalení pomníku Jana Žižky 26.8.1877 - poprsí čelně, opis / městský znak, opis, Nesign.(Haberle), cín 27mm s raženým ouškem, MZČ.174/1, dr.hr., dr.rysky, skvrny