Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Válečný invalida s rukou na pásce, dubové listy, nápis, b.l., Nesign., železný plech 22x28 mm s jehlou
V těžkých dobách - pamět.kříž čsl.dobrovolce, VM.8a, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot státního znaku, bez stuhy
Medaile Za službu vlasti ČSR, VM.44-I-A, poškozená původní etue
Medaile Za pracovní obětavost ČSR, VM.48-I, nesign., nečíslovaná, malá stužka
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka
Pamětní medaile na 25.výročí Února, VM.57, stužka, původní etue, průkazka s udělením "s.Gustavu Suchému"
Pamětní medaile na 30 let osvobození 1975, VM.59, malá stužka, původní etue
Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou, původní etue
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, stužka, původní etue
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, původní etue
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz, původní stuha
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz, stužka, původní etue
Pamětní medaile na 40 let osvobození 1985, stužka, původní etue
Pamětní medaile na 40. výročí Února - městský výbor KSČ Praha 1988, Nesign. (autor Kolářský), původ. etue
Československo - jehlicové miniatury čsl. vyznamenání
Medaile Za zásluhy - II.stupeň, jako VM.13-2
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Odznak Neprojdou - 3.třída, Krubl.tab.31 (str.61), elox.hliník, na upín.matici Sign.Biž06-Jablonec n.N.