Česká republika, 1993 -
2000 Koruna 2000 - mileniová ražba s hologramem, (bimetal 3.11g Au + 31.10g Ag, 3.000 ks), kapsle, etue, karta, obě strany v kvalitě
2000 Koruna 2000 - mileniová ražba s hologramem, (bimetal 3.111g Au + 31.10g Ag, 17.000 ks), kapsle, etue, karta, avers v kvalitě "0", revers v kvalitě
2000 Koruna 2000 - mileniová ražba s hologramem, (3.111g Au + 31.10g Ag, 17.000 ks), skvrny, kapsle, etue, karta, avers v kvalitě "0", revers v kvalitě
2000 Koruna 2000 - mileniová ražba s hologramem, (bimetal 3.11g Au + 31.10g Ag, 17.000 ks), kapsle, etue, karta, avers v kvalitě "0", revers v kvalitě
2000 Koruna 2001 - Znojemská rotunda, KM.65 (Au999, 2.197ks), 6.276g, kapsle, etue, karta R!
2000 Koruna 2001 - Klášter Vyšší Brod, KM.66 (Au999, 2.195ks), 6.261g, kapsle, etue, karta R!
2000 Koruna 2003 - Štíty domů ve Slavonicích, KM.68 (Au999, 1.994ks), 6.280g, kapsle, etue, karta
2000 Koruna 2004 - Zámek Hluboká, KM.75 (Au999, 6.22g, 2.997ks), kapsle, etue, karta
2000 Koruna 2005 - Lázeňský dům v Lázních Bohdaneč, KM.87 (Au999, 1.997ks), 6.257g, kapsle, etue, karta
2000 Koruna 2005 - Lázeňský dům v Lázních Bohdaneč, KM.87 (Au999, 6.22g, 2.996ks), kapsle, etue, karta
2000 Koruna 2005 - Tančící dům v Praze, KM.88 (Au999, 6.22g, 3.297ks), kapsle, etue, karta R!
1000 Koruna (1/10 Unce) 1995 - české mince, KM.18 (Au999, pouze 2.000 ks), 3.123g, kapsle, etue, karta
Luxusní dřevěná etue pro sadu mincí "Mosty"
nová
Salzburg, Max Gandolpf Küenburg, 1668 - 1687
1/2 Dukát 1668, Sv.Rupert, opis / znak, opis, Zot.1960, Pr.1634, 1.709g, nep.hr., nep.rysky, nep.zvlněný, pěkná patina R!
Německo - město Hamburk
10 Dukátová medaile 1864 - 25.výročí historic. spolku - poprsí J.M.Lappenberga zleva, opis / znak, 5-řádk. nápis a opis, Sign.Lorenz, patinované Au980, 36.455g
Dukát 1737 IHL - s titulem Karla VI., Fr.1120, KM.182 (pouze 5.165 ks), 3.449g, mírně zvlněný, pěkná patina R!
Bulharsko, Ferdinand I. - jako král, 1908 - 1918
4 Dukát 1926 - s kontramarkou vpravo od letopočtu, KM.neuvádí, Fr.8, 12.809g, nep.nedor., vlas.rysky R!