Španiel Otakar, 1881 - 1955
Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Sign., Ag987, 34mm, 19.884g, tém.
Menší medaile na milénium sv. Václava 1929 - svatý Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav, znak, opis, Punc., Ag987, 28mm, 14.998g, pěkná patina
Švec a Pichl
Letecká továrna Aero - novoročenka b.l. (etue 1930) - pět letadel nad mapou republiky, firemní hangár, nápis, Sign., bronz 80x56 mm, původní etue
Tautenhayn Josef, 1837 - 1911
Společnost vlasteneckých přátel umění v Čechách 1896 - Čechie bere v ochranu genia malířství / nápis v kartuši, opisy, patinov.bronz 70mm, 192.879g, NL.1996
Úprka Josef, 1939 -
Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě 1990 - poprsí zleva, opis / chrám, vročení, opis, Sign., Punc., Ag900, 60mm, 111.439g, patina
Vitanovský Michal, 1946 -
Národní divadlo v Praze - 100.výročí založení 1983 - triga zleva, část opony, vročení a opis, Sign., patinovaný litý jednostranný bronz 190 mm R!
Weinberger Antonín Rudolf, 1879 - 1936
Spojenectví Rakouska, Německa a Turecka ve válce 1915 - trojportrét zprava, latinský opis / jezdec se třemi znaky na štítu, anděl, Sign., patinovaný bronz 55 mm
Weiss Jan, 1794 - 1861
Hospodářská spol. pro Moravu a Slezsko b.l. - stojící Ceres, réva, zvěrokruh/ symboly hospodářství, nápis, Sign., Ag 43mm, 42.264g, dr.hr., rysky, patina
Brno
Heuberger - otevření železnice z Vídně do Brna 1839 - historická lokomotiva Pluto, opis / 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., dutá Ag medaile 27mm, 4.744g R!
Chlumec nad Cidlinou
V.K.Klicpera - odhalení pomníku 16.8.1874 - poprsí mírně zprava, opis / 6-řádkový český nápis ve věnci, Nesign., cín 30 mm s původním ouškem, PZ.243, patina
0/1
Görlitz (Zhořelec)
AR záslužná medaile průmyslové komory b.l. - honosný městský znak, latinský opis / 4-řádkový nápis, Sign.AT, 34mm, 12.543g, hr., dr.rysky, pěkná pat. R!
Hradec Králové
Abrahám - Hospodářská a průmyslová výstava 1894 - letící Niké, ratolesti, nápis / znak, exponáty, opis, Sign., Nepunc., Ag ovál 57/70mm, 80.346g, krásná pat.
Jihlava
Schwerdtner - AR medaile na 1100 let města, 1899 Žena s městským znakem, panoráma, něm.opis / městská brána ve věnci, opis, 40mm, 28.055g, dr.hr., dr.rysky
Kojetín
Svěcení praporu zpěváckého spolku Jaroslav 1865 - stojící svatí Cyril a Metoděj, opis / 2-řádkový nápis a opis, Nesign., cín 27 mm s původním ouškem, téměř
Kutná Hora
Neuberger - AR městská pamětní medaile b.l. s rytým nápisem "V Praze na národopisné výstavě" a volnou stuhou pro udělení, Sign., 55mm, 70.422g, rysky, pat.
Liberec (Reichenberg)
Pěvecký svátek 14.-15.8.1864 - lyra, dubový věnec, německý opis / výstavní palác, znak, Sign.Drentwett- Kammerer, cín 40 mm, pěkná patina, téměř
Lipany u Českého Brodu
Odhalení pomníku Prokopa Holého 4.9.1881 - pomník a stromy, opis / 6-řádk. nápis, cín 28 mm s původním raženým ouškem, Haus.2327
Olomouc
Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, něm.opis / městský znak, něm.opis, Sign. JS, zlac.bronz 47 mm, dr.hr., pěkná patina, téměř
Pardubice
Vynálezcům ruchadla bratrancům Veverkům 8.9.1883 - zdokonalený pluh, opis / 6-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., cín 28mm, nep.rysky, téměř
Plzeň
Svěcení praporu Sokola v Plzni 1.VI.1868 - městský znak / emblém, český nápis a opis, Sign.Braun, cín 26 mm s původním raženým ouškem, MZČ.163/1, pat.