Constantius II., 337 - 361
AE4, Rv:"VICTORIAE.DD.AVG.Q.NN.", S.3899, K.147.102_st.kor.
-2/2-
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO." císař a barbar
AE 1/4 Centenionalis, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3903_č.ned.
AE 14, 19, 21, 23 mm - různé typy - blíže neurčené_9 ks
1až2-
Constantius Gallus, 351 - 354
Julianus II., Valentininianus II., Theodosius I., Arcadius AE 12 - 20 mm - blíže neurčené_celk.6 ks
2až3-
Valentinianus I., 364 - 375
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", kráčející Victoria, S.4003 AE3, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", kráčející císař, S.4002, C.12
Valens, 364 - 378
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", S.4018, C.47, K.156.38 AE3, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.",S.4010pod.
2až2-
Řím, 3. - 4. století po Kr.
AE3, AE4 - blíže neurčené_22 ks
hor.z.
Řím, 4. století po Kr.
AE3, AE4 - konvolut blíže neurčených bronzů_3 ks
Alexander Severus, 222 - 235
AE 25 mm - blíže neurčené_2 ks
Gordianus III.
koloniální bronzy - AE 18, 20, 22 mm - blíže neurčené_3 ks
Philippus I., Moesia Superior, Viminacium
AE 30 mm, Rv: Moesia mezi lvem a býkem Mušmov.35, podobný SGI.3874
Johannes I. Zimisces, 969 - 976
AE 1/2 Follis, 25-27 mm, jako Ra.1935
Michael IV., 1034 - 1041
AE Folis, 26-27 mm, Ra.1977, S.1825
-2/2
Constantinus IV., Heraclius a Tiberius, 668 - 680
AE Follis, 24-27 mm, Ra.1663_st.kor. v av.
Isaac II. Angelos, 1185 - 1195
AE Trachy (miskov.follis), Ra.2185_dr.okr.
-1/3
Mamlúci-Bahrí, 8.-9.stol.AH
Ag Dirham + jeho díly, kulaté + hranaté - blíže neurčené_7 ks
Zlatá horda, Janibeg Khan, AH.742 - 758
AE Fals, minc.Serai al Jadida, cca.AH.752 ( 1351 ), MI.1528
Krymští chánové, Giray II., AH.992 - 998
Bilon.mince 14 - 15 mm, Mi.1548_ned.střed
Chánové z Chivy, Mohammed Amin, AH 1261 - 1271
AE Tenga - let.nečit., jako Mi.1989 AE Tenga - AH 1311, minc.Chorezm, Mit.1990pod.
-2/3-