Radnicky Karel, 1818 - 1901
Carl, svobodný pán von Scheuchenstuel 1864 - hlava zprava, opis/ korunovaný erb v ozdobné kartuši, věnec a opis, Sign., měď 69mm, 135.738g, krásná patina
Schäfer Hans, nar.1875
Moritz Faber 1837 / (1907) - poprsí zprava, nápis / ratolest a 3-řádkový nápis, Sign., bronz 60 mm, téměř
Moritz Faber se synem a vnukem, znak, mápis / děti a pohled na město - novoročenka na rok 1907, Sign., patinovaný bronz 100x60 mm, 200.428g, téměř
Scharff Anton, 1845 - 1903
Praha - padesát let České spořitelny 1875 - portrét Fr.Josefa I. nesený andílky, budova, písmo/ alegorie, Punc., Ag800, 65mm, 121.712g, nep.hr., dr.rys., téměř
AR medaile na sjednocení Budy a Pešti 2.IX.1886 - Panonie, lev a pohled na město / alegorie na osvoboz. Budína, opis, Sign., Ag 73mm, 120.200g, vl.škr., pat.
Josef rytíř Storck - k 70.narozeninám - 22.IV.1900 - poprsí zprava, nápis / 9-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 62 mm, Bach.317a
Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Wilhelm von Miller - úmrtní medaile 1848 / 1891 - poprsí zprava, opis / alchymista, 4-řádkový latinský nápis, Sign., patinovaný bronz 51mm, 53.934g
Dr.Karl Frh. Lemayer - na 40.výročí služby 1904 - poprsí zleva, 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm
Dolnorakouský živnost.spolek 1904 - 25 let zestátnění muzea - tři zakladatelé, nápis / budova a 4-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 87x70 mm, rysky v Av.
Dr.Friedrich Graf Schönborn - 10.výročí služby 1905 - poprsí zleva, opis / 8-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, téměř
Arthur a Margret Krupp-Berndorf - na stř.svatbu 1906 - dvojportrét zprava / 11-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Georg Wilhelm zu Braunschweig und Lüneburg 1880/1912 - poprsí zleva, opis / honosný znak a nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag800, 61mm, 88.925g R!
Leopold von Lieben - portrét zprava 1913, Sign., patinovaný bronz 54x70 mm, 104.991g, téměř
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlova universita - 500 let založení 1848 - pomník Karla IV., latinský opis / latinský 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., postř.bronz 52 mm, MZČ.150/7, rysky
Bratislava - sjezd uherských lékařů a přírodozpytců 1865 - personif. přírody a lékařství u studny, opis / koruna, znak a písmo, Sign., měď 46mm, 49.416g, pat.
Vysoké Mýto - 600 let založení Přemys.Otakarem 1867 - poprsí zpředu, opis / městská brána v kartuši, opisy, Sign., zl.bronz 39 mm, dr.hr., vl.rysky, skvrnka,tém.
Šantrůček Václav, 1866 - 1931
Pavel Josef Šafařík - 100.výročí narození 1895 - poprsí zleva, opis / třináctiřádkový nápis s životop. daty, Sign., bronz 58mm, MZČ.198/4, PZ.254
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Antonín Švehla - první ministr vnitra ČSR 1922 - poprsí zleva, opis / putti se šavlí a vlajkou, znak ČSR, opis a nápis, Sign., bronz 60mm, 242ks, Bo.93b
Obchodní a živn.komora v Plzni - Za zásluhy 1924 - Merkur a Vulkán, nápis / sedící žena, znak, písmo, Punc."lilie", Ag720 (doklad PÚ), 50mm, 53.599g RRRR!
Obchodní a živn.komora v Plzni - Za zásluhy 1924 - Merkur a Vulkán, nápis / sedící žena, znak, písmo, postř.bronz 50 mm, 53.100g, druhý známý kus RRR!