Radnicky Karel, 1818 - 1901
Znojmo - odhalení pomníku generála Kopala 16.X.1853 - poprsí zpředu, dubový věnec, opis a nápis / pomník, městský znak, ornament, písmo, Sign., měď 64 mm, pat.
0/1
Scharff Anton, 1845 - 1903
Josef Alexander rytíř Helfert - rak. historik 1888 - poprsí zleva, opis a nápis / rodový znak, opisy, Sign., bronz 50 mm, nep.rysky, krásná patina
Alfréd rytíř Arneth - rakouský historik 27.XII.1890 - poprsí zleva, opis / ženská postava píšící u pomníku Marie Terezie, nápis, Sign., měď 58mm, Bach.159b
Arad 6.X.1849/1890 - památce hrdinů revoluce - stoj. Hungarie s mečem a věncem, nápis / tabulka se jmény, věnec, opis, Sign., bronz 60 mm, krásná patina, téměř
Josef Wünsch - AR plaketa na 60.narozeniny 30.5.1903 - poprsí zleva, nápis / dívka s kyticí, 7-řádkový nápis, girlandy, Sign., 39x52 mm, 47.213g, pat., tém.
Seidan Václav, 1817 - 1870
Karlova Universita - 500.výročí založení 1848 - pomník císaře Karla IV., latin. opis / latin. nápis ve věnci, Sign., bronz 52 mm, MZČ.150/7, dr.hr., rys.
František Palacký - AE portrétní medaile 1861 - hlava zprava, opis / Čechie sedící na lvu, opis a 2-řádkový nápis, Sign., 44mm, 42.665g, MZČ.150/36, krásná pat.
Národní pěvecká slavnost v Brně 25.-26.VIII.1863 - svatí Cyril a Metoděj, český opis / český 6-řádkový nápis, Nesign., cín 26mm s pův.ouškem, MZČ.150/42
Stehlík Josef
Zem.jednota obuvnických společenstev pro Čechy b.l. - český znak a opis / znak obuvnického cechu ve věnci, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 43mm, krásná pat., tém.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Karel B. Mádl - historik (narozen 1859) 1916 - poprsí zprava, nápis / stojící Aténa se štítem a kopím, 2-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, téměř
Fr.Klindera - starosta Jednoty hospod.družstev 1925 - poprsí zprava, vročení a opis / dva muži s pluhem, pytlem obilí a včelím úlem, opis, Sign., bronz 60 mm
AR Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / katedrála, zemské znaky, písmo, Sign., patin. Ag987, 70mm, 122.604g, pův.etue
AE Medaile na dokončení velechrámu svatého Víta 1929 - sv.Václav čelně, nápis / budova katedrály, zemské znaky, nápis a opis, Sign., patin. bronz 70 mm, etue
Dr.Jindřich Vaníček (náčelník ČOS 1892 - 1931) 1933 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm, téměř
Šindelář Lumír, 1925 -
Železnice z Břeclavi do Brna 1839/1989 - starý vlak na mostě, silueta Brna, nápis/ nová lokomotiva, znak, květiny, písmo, Sign., pat.bronz 70 mm, LŠ.360, etue
Špánek Karel, 1894 - 1965
PNP - 100.výročí úmrtí Boženy Němcové 1962 - postava zleva, opis / kytice polního kvítí, 3-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Firma Aero - podniková pamětní medaile - Viktorie s vavřínovou snítkou, letadlo, automobil a nápis / nápis, vavříny, Sign., pat.bronz 50 mm, hr., rysky
Firma Aero - podniková pamětní medaile - Viktorie s vavřínovou snítkou, letadlo, automobil a nápis / nápis, vavřín. snítky, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 - poprsí zprava, opis, Sign., jednostranný zinek 62 mm, OŠ.162, patina
Karlova universita - ke vzniku Československa 1918 - andělé, postavy 4 fakult, lípa a opis / pečeť, znaky zemí a trojitý opis, Sign., patin. bronz 95 mm, téměř