Švédsko, Charles XVI.(1973-)
20 Ecu 1996 - August Strindberg Ag 925 24,00 g bublina
20 Ecu 1998 - Gustaf Adolf II. Ag 925 27,00 g bublina
5 Euro 2003, +1, 2, 5 Cent 2003 - vše Ag "PROBE" 4 ks
20 Euro 1996 - král Gustav / sob Ag 925 24,00 g b ublina
Mincovní sada 2001 - (50 Öre, 1, 5, 10 Kronor) +Cu medaile mincov ny Eskilstuna orig. plexi balení 6 ks
Švýcarsko - Schaffhausen
3 kr. 159. ?_nedoražen
+2/2+
3 kr. 1597 Sa 1631 var.: čísl. 9 ražená jako obrácené C _tmavá nález. patina
-1/2+
Švýcarsko - Vaud
1/2 Batzen / 5 Rappen 1818 KM 6
2/2+
Švýcarsko - Zug
3 kr. 1601 Sa 1718_tmavá nález. patina
3 kr. 1604 KM 17; Sa 1721 var.: IN: PA: _vada ve stř., nedor.
Švýcarsko
1 Rappen 1910 B "R"
2 Rappen 1851 A (2x), 1903 B, 1914 B 4 ks
1-2
2 Rappen 1886 B_dr.ox.
5 Rappen 1850 BB(3/4), 1873, 1908, 1909, 1920, 1930 vše B +10 Rappen 1884 B 7 ks_1 ks s dírkou, ostatní
1-1-
5 Rappen 1850 BB
2/2-
5 Rappen 1880 B
20 Rappen 1851 BB KM 7 "RR"
1/2 Francs 1900 B "R"
+2/2-
1/2 Francs 1921 B, 1944 B, 1950 B, 1968 4 ks
0-1-