Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Svatí Cyril a Metoděj - 1150.výročí příchodu slov.věrozvěstů 863-2013 Portréty mírně zleva, opis / kříž, 2 stojící postavy, 4řádk.nápis Sign., Postř.med. 40 mm_orig.kapsle
Církevní medaile - ražené svátostky oválné
Mariánská kongregace dětí, b.l., Panna Maria Immaculata, opis / zářící hvězda pod ní dva stonky lilií, franc.opis, Al 28x34 mm _v.stř. v av. a rev. orig.raž.ouško
Slezsko pod Pruskem, Friedrich II. (1740-1786)
Krejcar 1757 B, Breslau, Sch.63, KM.9.1, Mart.138b, SJ.77/17 Grešle 1753 B, Breslau, KM.3, Sch.61, Mart.136, SJ.78/18
Lehnice-Břeh, Christian, 1654 - 1672
3 Krejcar 1664 b.zn., SJ. 434/149, Kop.5457
-2/2
Osvětim - město
Haléř (15.stol.), Kop.8682, SJ.1/1_dr.dír. při okr. R!
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich, 1664 - 1704
1/2 Krejcar 1680, Sa.267/75, Kop.6271_dr.okr.
2-
Grešle 1701 CVL, Sa.322/82, Kop.6267_dr.okr.
Střelecké medaile a odznaky
Vídeň - 3.německé spolkové střelby 1868 Zkřížené pušky s terčem, opis / sepjaté ruce ve věnci, opis Sign.M.Steiger, Abele, Sn 33 mm_odstr.ouško
Údobí let 1918 - 1938
20 Kč 1933, 34_2 ks
0až1