Praha
Národní divadlo 1883 - sedící Bohemia, dvě postavy, opis / nápis ve věnci, Nesign., vyrobeno z lustrů roztavených při požáru, zlac.bronz 60 mm, Don.5012
Národní muzeum v Praze - 150.výročí založení 1968 - žena trhá kytici, latin.opis / průčelí muzea, vročení a opis, Nesign. (Bedřich Štefan), patov.bronz 70 mm
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.565g, etue R!
PF 2007 - letící Niké nese Řád Marie Terezie, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.840g R!
PF 2014 - atentát na arcivévodu Františka Ferdinanda v Sarajevu, opis/ v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.424g
PF 2016 - 100.výročí úmrtí císaře Fr.Josefa I.- pošt. známka, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.454g
PF 2016 - 100.výročí úmrtí císaře Fr.Josefa I.- pošt. známka, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., měď 30mm, 13.116, pouze 13ks RRR!
PF 2017 - 300.výročí naroz. Marie Terezie - rostlina brambory s hlízami, opis / v paprscích jména vydav., "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.782g
PF 2017 - 300.výročí naroz. Marie Terezie - rostlina brambory s hlízami, opis / v paprscích jména vydav., "PF", opis, Sign., měď 30mm, 12.577g, pouze 13ks RRR!
PF 2018 - 100.výročí konce 1.světové války - kříž, malá lípa, puška, písmo / v paprscích jména vydav., "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.660g
PF 2018 - 100.výročí konce 1.svetové války - kříž, malá lípa, puška, písmo / v paprscích jména vydav., "PF", opis, Sign., měď 30mm, 12.096g, pouze 13ks RRR!
PF 2019 - 600 let úmrtí Václava IV. - "W", lazebnice, ledňáčci a opis / "PF", v paprscích jména vydavatelů, opis, Sign., patin. Ag925, 30mm, 14.835g, původ.etue
PF 2019 - 600 let úmrtí Václava IV. - "W", lazebnice, ledňáčci a opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 13.452g
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Tautenhayn - Čestná cena ministerstva obchodu 1891 - hlava Fr.Josefa zprava, opis / alegorie a dva opisy, Sign., bronz 57mm, 71.981g, ŠFP.1b, nep.hr., patina
Tautenhayn - Státní cena ministerstva orby 1891 - hlava Fr.Josefa zprava, opis / císařský znak, trojitý opis, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.560g, ŠFP.3b, vl.rys.
Tautenhayn - Státní cena ministerstva orby 1891 - hlava Fr.Josefa zprava, opis / císařský znak, trojitý opis, Sign., bronz 40 mm, 35.426g, ŠFP.3c, patina R!
Tautenhayn - Státní cena ministerstva orby 1891 - hlava Fr.Josefa zprava, opis / císařský znak, trojitý opis, Sign., bronz 40 mm, 32.975g, ŠFP.3c, patina
Goldschmid - Spolek pro průmysl pivovarský 1891 - Sv.Václav s cechovními symboly / vročení v kartuši, opisy, Sign., pat.bronz 47mm, ŠFP.5c (uděleno 11 ks)
Goldschmid - Spolek pro průmysl pivovarský 1891 - Sv.Václav s cechovními symboly / vročení v kartuši a opisy, Sign., zlac.bronz 47 mm, ŠFP.5(f), skvr. R!
Kříž - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-němec. nápis ve věnci Sign., Ag800, 42mm, 23.991g, jako ŠFP.6b, nep.hr.pat.