Smaltované odznaky
Soběslav 1898 - Výstava obrazů, plakátů, pohlednic, ....., Nesign., smaltovaný zlacený bronz 30x35 mm se zavíracím špendlíkem, dvě související pohlednice
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSR 1947 - mistrovství ve vzpírání 67.5kg - 3.místo / K.A.Žižka Praha 1897/1947, Nesign., bronz 47mm v mosazném vavřínovém věnci se závěsem a stužkou
Praha 1931 - Championát Evropy v zápase řecko-římském , Nesign., smaltovaný bronz 31 mm se zavíracím špendlíkem a látkovou rozetou, nep.poškozený smalt
Altstaetten 1906 - střelby kantonu St.Gallen - hlava ženy v klobouku, opis / znak kantonu, vavříny, opis, Sign.Holy F., patinované Ag, 23mm, 6.455g, téměř
Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby - protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., Ag 42mm, 33.248g, nep.hr., rysky
Bingen a.Rh. 1904 - XX.spolkové střelby - velkovévoda Ernst Ludwig v.Hessen, opis / pohled na město, nápis, Sign.Balmberg, Nepunc., patinované Ag, 42mm, 35.742g
Budweis (České Budějovice) 4.8.1878 - 300 let spolku - honosný městský znak se štítonoši / 10-řádk.nápis, Sign.C.Kraus, cín 35 mm s pův.raženým ouškem, téměř
Glarus 1892 - stojící Helvetia, krajina, opis / městský znak ve věnci, opis, Sign.Huguenin, Nepunc., patinované Ag, 45mm, 38.679g, hr., vlas.rysky, téměř
Karlsbad (Karlovy Vary) 1899 - II.něm. zemské střelby - střelec s puškou, opis/ objevení pramenů, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 24.482g, stopa po čepu, rysky
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., patin. Ag 28x38 mm, 20.385g, vl.rysky
Praha b.l. (cca 1920) - Závody mládeže - III.místo, Pražský hrad, terč, lipové ratolesti / 2-řádk.nápis, Nesign., patinovaný bronz 38 mm
Salzburg 1901 - císařské střelby a odhalení pomníku císařovny Alžběty - pomník a nápis / pohled na město, opis, Sign.R.u.SP, patin. Ag900, 30x30 mm, 15.860g
St.Pölten 1891 - II.dolnorakouské střelby - alegorie / městský znak, opis, Sign.A.Scharff, Punc., Ag800, 33mm, 16.525g, pěkná patina
Vídeň 1868 - III.německé spolkové střelby - palác, terč, nápis na stuze/ císařský znak, 16 znaků a opis, Sign.Beer, cín 31 mm, m.o., dr.hr., škr., skvr., pat.