Havelka Luděk, 1941 -
Sochař Karel Lidický - výtvarné Hlinecko 1979 - poprsí zleva, opis / znak města, emblém symposia, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Henke Adolf, nar.1887
Antonín Švehla - ministerský předseda 1933 - poprsí zleva, 2-řádkový nápis, Sign., jednostranný patinov. bronz 60x74 mm, v reversu dvě stopy po uchycení
Knobloch Milan, 1921 -
PNP - muzeum Aloise Jiráska a Mikoláše Alše b.l. - dvojportrét zleva, opis / letohrádek Hvězda, 4-řádk. nápis a emblém PNP, Sign., patinovaný bronz 65 mm
William Shakespeare - 400 let narození 1964 - poprsí zleva, znak, opis/ růže a dýka, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Památník národního písemnictví - K.H.Borovský 1971 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / lev držící knihu, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Vítězslav Nezval - 75.výročí narození 1975 - hlava mírně zprava, opis / stylizovaná kytice, nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
František Palacký - 100.výročí úmrtí 1976 - hlava mírně zleva, vročení, nápis / slunce, prapor, husí brk a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Kolářský Zdeněk, Peter Andrej
FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.756g, patina
Kulhánek Jaroslav, nar. 1907
Roztoky u Prahy 1967 - 10 let trvání musea - budova musea, znak, nápis na stuze / klenba, archeologické nálezy, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
Sto let revoluce a tři roky Pražského povstání 1948 - studenti bránící Mosteckou věž, opis / Staroměstská radnice, opis, Sign., zlac.bronz 40mm, 26.660g, pat.
Mára Antonín, 1877 - 1946
Praha - Jubil.výstava Obchodní a živnost.komory 1908- stojící žena, pražské výstaviště / dělník, Merkur, nápis, Sign., měď 65x90 mm, pův.etue a karton.přebal
Myslbek a Stehlík
AR medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l.- poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., 50mm, 61.493g, patinov., etue
Medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l. - poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., patinovaný bronz 50 mm, téměř
Medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l. - poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., měď 50mm, pěkná patina
Medaile Obchodní a živnostenské komory v Praze b.l. - poprsí Merkura zprava, opis/ putti drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., bronz 50mm, pěkná patina
Pátek Karel, 1856 - 1910
Protržený Karlův most, opisy a nápis, 4.IX.1890 / obnovený Karlův most a letopočet 1892, Sign., cín 41 mm, 19.622g, nep.hr., vl.rysky, patina, téměř
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Mistr Jan Hus - 550 let upálení 1965 - poprsí zleva, opis / zářící plamen, vročení, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 70mm
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přenosil a Pichl
Pardubice - II.Masarykovy hry a výstava sportu 1931 - ověnčená hlava, krajina ve slunci, nápis / 6-řádkový nápis a vavřín.ratolesti, Sign., bronz 60 mm, etue
Prinz Josef, 1876 - 1960
400 let reformace 1917 - poprsí Martina Luthera čelně a opis / hrady Wartburg a Wittenberg, brána a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, skvrnka, téměř