Teplice - pobočka ČNS
Vitanovský - Vojtěch Preissig - 55 let pobočky 2006 - hlava zleva, český lev, písmo / město, stromy, písmo, Sign., patinovaný bronz 40 mm (pouze 10 ks) RRR!
Třinec - pobočka ČNS
Jelínek - 50 let pobočky 2010 - znak, latinský opis / znak, jména zakladatelů, vročení, opis, Nesign., Nepunc., Ag klipa 34x34 mm, 21.297g, pouze 20ks RR!
Uherské Hradiště - pobočka ČNS
Jurčák - 10 let pobočky 1980 - velkomoravský šperk, výšivka, krajina, opis / znak, vročení, nápis, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 29.464g, BK.1A (150ks), pat. R!
Jurčák - František Dvořáček 1919 - 1984 (1986) - poprsí zprava, opisy / páv sedící na brance zahrady buchlov. zámku, Sign., Punc. Ag 60mm, 100.901g, BK.3A
Jurčák - František Dvořáček 1919 - 1984 (1986) - poprsí zprava, opis / páv na brance zahrady buchlov. zámku, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.3 (120ks) R!
Ústí nad Orlicí - pobočka ČNS
Dušek - záslužná medaile pobočky (1979) - orlice z věže kostela, vavřínová ratolest / 3-řádkov. nápis, Nesign., litý bronz 30mm, 27.140g, BK.2 (20ks) RR!
Dušek - 20 let pobočky 1981 - historické budovy, orlice, opis/ znaky Ústí n.Orlicí a sousedních měst, nápisy, Sign., Ag900, 30mm, 16.717g, BK.3 (120ks) R!
Šindelář - Karel Šenk - na 80.narozeniny 1987 - hlava mírně zprava, mince, nápis na stuze / náměstí Vysokého Mýta, znak, opis, Sign., patin. bronz 70 mm
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
MUDr.Eug.Jar.Schulz - na 75.narozeniny 24.4.1950 - poprsí zprava, opis / rozevřená kniha, lupa, čtyři antické mince, Nesign., patinov. Ag987, 55mm, 80.493g
Dadler Šebestian, 1586 - 1657
Kristus mezi svatými Petrem a Pavlem, opis / 8-řádk. nápis, révové listy, Sign.SD.1625, lité stříbro 42mm, 12.921g, dobře opravená stopa po oušku, patina R!
Kristus nesoucí kříž, kopí a nástroje, opis / Kristus s trnovou korunou a svatozáří, opis, Sign.SD.1626, Ag 43mm, 24.759g, nepatrná stopa po oušku, patina R!
Dostál Jiří, 1945 -
Jablonec n.N. - otevření mincovny 1.7.1993 - razidla, symboly a nápis / český lev, znak města, 7-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag999, 44.816g, pat., etue, tém.
Fabiánek F. (razil Anýž)
Ústřední sbor moravské zemědělské rady (vyryto 1926) - kůň zprava / moravská orlice, bez opisů, Sign., patinov. Ag 50mm, 46.542g, dr.hr., dr.rysky
Fischer Jan Tomáš, 1912 - 1957
Prof.Vladimír Groh - Holešov k 10.výročí úmrtí 1951 - poprsí zleva, vavřínová ratolest, opis / ant. stéla, opis, vavřín.snítka, Sign., Ag987, 70mm, 162.766g R!
Jaroslav Seifert - český básník 1956 - poprsí zleva, dva opisy / 6-řádkový nápis a faksimile podpisu, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Guillemard Antonín, Stuckhart František
AR Svatební medaile 1805 - dívka a chlapec se stuhou a amorovým šípem, opis / sedící Hymen s pochodní a věncem, opis, Sign., 42mm, 21.880g, PG.148, rysky
Hájek Robert, 1880 - 1960
Emil Zátopek 1956 - portrét zleva, vavřínová ratolest a opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, nep.rysky
Hampl Jiří Václav, 1929 -
Praha - 700 let Staronové synagogy 1990 - synagoga, vročení, český a hebrejský nápis / Davidova hvězda nad pomníky, opis, Sign., patin. bronz 70 mm, nep.hr.
Harnisch, Johann Augustin, 1777 - 1826
Franz Neumann, numismatik - AR úmrtní medaile 1816 - poprsí zprava, opis / anděl s motýlem na ruce, písmo, Sign., 42mm, 21.780g, nep.hr., nep.rysky, pat., tém.
Hartig Arnold, 1878 - 1972
Karavankentunel - AR plaketa s původním ouškem 1905 - horník nad přemoženým drakem / tři horníci při práci a 4-řádkový nápis, Sign., Punc., 33x40 mm, 22.524g